informacje z tematu: Medicover | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Medicover: zmiany w zarządzie spowodowane wzrostem znaczenia stomatologii http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-zmiany-w-zarzadzie-spowodowane-wzrostem-znaczenia-stomatologii,112166.html Wed, 15 May 2019 18:24:36 +0100 Kolejną placówkę Medicover Stomatologia uruchomiono w Łodzi http://www.infodent24.pl/bizdentpost/kolejna-placowke-medicover-stomatologia-uruchomiono-w-lodzi,111653.html Sun, 24 Feb 2019 20:48:14 +0100 Medicover Stomatologia charytatywnie http://www.infodent24.pl/newsdentpost/medicover-stomatologia-charytatywnie,111290.html Thu, 03 Jan 2019 08:01:42 +0100 Stomatologia: Medicover po raz kolejny rośnie w siłę http://www.infodent24.pl/bizdentpost/stomatologia-medicover-po-raz-kolejny-rosnie-w-sile,111206.html Mon, 17 Dec 2018 18:30:25 +0100 Medicover Stomatologia kolejny krok w rozwoju http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-stomatologia-kolejny-krok-w-rozwoju,111134.html Tue, 04 Dec 2018 07:32:05 +0100 Zintegrowana sieć usług protetycznych Medicover Stomatologia http://www.infodent24.pl/bizdentpost/zintegrowana-siec-uslug-protetycznych-medicover-stomatologia,110740.html Thu, 04 Oct 2018 22:31:31 +0100 Medicover Stomatologia jeszcze większa http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-stomatologia-jeszcze-wieksza,110507.html Tue, 04 Sep 2018 10:29:53 +0100 Medicover Stomatologia przejmuje klinikę stomatologiczną Royal Dent http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-stomatologia-przejmuje-klinike-stomatologiczna-royal-dent,110145.html Thu, 05 Jul 2018 06:56:34 +0100 Medicover: stomatologia w Generation Park w Warszawie http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-stomatologia-w-generation-park-w-warszawie,109756.html Wed, 09 May 2018 20:17:28 +0100 Medicover: kolejnych 27 gabinetów stomatologicznych w 2018 r. http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-kolejnych-27-gabinetow-stomatologicznych-w-2018-r,109625.html Thu, 19 Apr 2018 10:40:16 +0100 Medicover znowu silniejszy w stomatologii http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-znowu-silniejszy-w-stomatologii,109573.html Fri, 13 Apr 2018 06:44:46 +0100 Polska skazana na stomatologię korporacyjną? http://www.infodent24.pl/bizdentpost/polska-skazana-na-stomatologie-korporacyjna,109262.html Fri, 23 Mar 2018 05:45:49 +0100 Gabinety stomatologiczne na ścieżce konsolidacji http://www.infodent24.pl/bizdentpost/gabinety-stomatologiczne-na-sciezce-konsolidacji,109382.html Wed, 14 Mar 2018 22:06:17 +0100 Medicover Stomatologia silniejsza w protetyce http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-stomatologia-silniejsza-w-protetyce,109181.html Wed, 14 Feb 2018 12:29:23 +0100 „Obrazowanie uśmiechu” w Medicover http://www.infodent24.pl/bizdentpost/obrazowanie-usmiechu-w-medicover,108032.html Fri, 18 Aug 2017 09:48:04 +0100 Medicover spogląda w kierunku stomatologii http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-spoglada-w-kierunku-stomatologii,107502.html Thu, 01 Jun 2017 20:05:12 +0100 Amalgamaty dźwignią marketingową http://www.infodent24.pl/bizdentpost/amalgamaty-dzwignia-marketingowa,107418.html Sun, 21 May 2017 22:04:29 +0100 Metamorfozy „Nowy Piękny Uśmiech” http://www.infodent24.pl/lifedentpost/metamorfozy-nowy-piekny-usmiech,107180.html Wed, 12 Apr 2017 21:42:54 +0100 Medicover Stomatologia instruuje przedszkolaki http://www.infodent24.pl/lifedentpost/medicover-stomatologia-instruuje-przedszkolaki,107136.html Sat, 08 Apr 2017 07:55:33 +0100 Medicover uruchomi kolejne gabinety dentystyczne http://www.infodent24.pl/bizdentpost/medicover-uruchomi-kolejne-gabinety-dentystyczne,106959.html Tue, 14 Mar 2017 21:41:00 +0100