informacje z tematu: periodontologia | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Kiedy dentysta zawodzi pacjenta http://www.infodent24.pl/techdentpost/kiedy-dentysta-zawodzi-pacjenta,112165.html Tue, 11 Jun 2019 20:51:17 +0100 Prof. Górska: próbujemy przekonać społeczeństwo, że warto mieć zdrowe dziąsła http://www.infodent24.pl/newsdentpost/prof-gorska-probujemy-przekonac-spoleczenstwo-ze-warto-miec-zdrowe-dziasla,112167.html Thu, 16 May 2019 20:45:10 +0100 Nowa metoda regeneracji w periodontologii http://www.infodent24.pl/techdentpost/nowa-metoda-regeneracji-w-periodontologii,111846.html Tue, 02 Apr 2019 00:14:03 +0100 ŚDZJU: związek choroby przyzębia ze zdrowiem ogólnym http://www.infodent24.pl/techdentpost/sdzju-zwiazek-choroby-przyzebia-ze-zdrowiem-ogolnym,111821.html Tue, 19 Mar 2019 23:30:57 +0100 Alzheimer jako periodontogenne zapalenie mózgu http://www.infodent24.pl/techdentpost/alzheimer-jako-periodontogenne-zapalenie-mozgu,111537.html Mon, 11 Feb 2019 22:53:27 +0100 Periodontologia: proces gojenia, a nie biomateriał kluczem do sukcesu http://www.infodent24.pl/techdentpost/periodontologia-proces-gojenia-a-nie-biomaterial-kluczem-do-sukcesu,111301.html Sun, 06 Jan 2019 16:14:43 +0100 Zdrowie jamy ustnej kobiety http://www.infodent24.pl/techdentpost/zdrowie-jamy-ustnej-kobiety,110592.html Tue, 01 Jan 2019 13:11:35 +0100 Lancet: regularne wizyty u dentysty pomagają kontrolować cukrzycę http://www.infodent24.pl/techdentpost/lancet-regularne-wizyty-u-dentysty-pomagaja-kontrolowac-cukrzyce,111221.html Thu, 20 Dec 2018 00:12:18 +0100 Choroby przyzębia – klasyfikacja http://www.infodent24.pl/edudentpost/choroby-przyzebia-klasyfikacja,111233.html Thu, 20 Dec 2018 00:00:25 +0100 Bakteriami w bakterie periodontologiczne http://www.infodent24.pl/techdentpost/bakteriami-w-bakterie-periodontologiczne,111129.html Mon, 03 Dec 2018 23:35:16 +0100 Nowy antybiotyk w terapii chorób przyzębia http://www.infodent24.pl/techdentpost/nowy-antybiotyk-w-terapii-chorob-przyzebia,111040.html Sun, 25 Nov 2018 21:04:47 +0100 Przewlekła choroba przyzębia a choroba Alzheimera http://www.infodent24.pl/techdentpost/przewlekla-choroba-przyzebia-a-choroba-alzheimera,110905.html Fri, 09 Nov 2018 06:35:18 +0100 Choroby przyzębia: klasyfikacja 2018 http://www.infodent24.pl/edudentpost/choroby-przyzebia-klasyfikacja-2018,110951.html Mon, 05 Nov 2018 19:47:15 +0100 Pardontoza sieje choroby przewlekłe http://www.infodent24.pl/techdentpost/pardontoza-sieje-choroby-przewlekle,110789.html Sun, 04 Nov 2018 09:01:44 +0100 1 września: rozbrzmi dzwonek na wykłady „Perio-orto-implantologia“ http://www.infodent24.pl/edudentpost/1-wrzesnia-rozbrzmi-dzwonek-na-wyklady-perio-orto-implantologia,110428.html Sun, 19 Aug 2018 10:17:21 +0100 Fotoakustyczny pomiar głębokości kieszonek przyzębnych? http://www.infodent24.pl/techdentpost/fotoakustyczny-pomiar-glebokosci-kieszonek-przyzebnych,110316.html Fri, 27 Jul 2018 08:30:38 +0100 Dofinansowanie na walkę z paradontozą http://www.infodent24.pl/edudentpost/dofinansowanie-na-walke-z-paradontoza,110251.html Thu, 19 Jul 2018 07:25:34 +0100 Reumatyzm powiązany z chorobami dziąseł http://www.infodent24.pl/techdentpost/reumatyzm-powiazany-z-chorobami-dziasel,110142.html Thu, 05 Jul 2018 12:51:13 +0100 U pacjentów z paradontozą większa antybiotykooporność http://www.infodent24.pl/techdentpost/u-pacjentow-z-paradontoza-wieksza-antybiotykoopornosc,110103.html Tue, 03 Jul 2018 08:10:05 +0100 FDI: nowy projekt periodontologiczny http://www.infodent24.pl/newsdentpost/fdi-nowy-projekt-periodontologiczny,109983.html Wed, 27 Jun 2018 08:45:56 +0100