informacje z tematu: UM w Łodzi | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Dentystka na czele Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. WAM w Łodzi http://www.infodent24.pl/newsdentpost/dentystka-na-czele-uniwersyteckiego-szpitala-klinicznego-im-wam-w-lodzi,112193.html Tue, 21 May 2019 14:08:36 +0100 Marek Furmanik, były prezydent PTSS walczy o wzrok http://www.infodent24.pl/newsdentpost/marek-furmanik-byly-prezydent-ptss-walczy-o-wzrok,111638.html Sun, 24 Feb 2019 07:35:51 +0100 UM w Łodzi: wielkie rozdanie dyplomów http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lodzi-wielkie-rozdanie-dyplomow,111499.html Mon, 04 Feb 2019 12:11:49 +0100 Patronat PTS nad Juvenes Pro Medicina http://www.infodent24.pl/edudentpost/patronat-pts-nad-juvenes-pro-medicina,110718.html Thu, 04 Oct 2018 17:45:08 +0100 Licealiści na UM w Łodzi http://www.infodent24.pl/edudentpost/licealisci-na-um-w-lodzi,109936.html Sat, 16 Jun 2018 16:37:52 +0100 Wieluń: akcja profilaktyczna dla stu ochotników http://www.infodent24.pl/newsdentpost/wielun-akcja-profilaktyczna-dla-stu-ochotnikow,108582.html Tue, 14 Nov 2017 20:49:04 +0100 UM w Łodzi: pierwsza lista przyjętych na stomatologię http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lodzi-pierwsza-lista-przyjetych-na-stomatologie,107778.html Thu, 13 Jul 2017 12:22:56 +0100 Koniec rejestracji na stomatologię w UM w Łodzi http://www.infodent24.pl/edudentpost/koniec-rejestracji-na-stomatologie-w-um-w-lodzi,107733.html Tue, 04 Jul 2017 10:15:23 +0100 Czy Polacy boją się dentysty? http://www.infodent24.pl/techdentpost/czy-polacy-boja-sie-dentysty,105659.html Wed, 14 Sep 2016 08:03:09 +0100 Ranking Perspektyw : WUM lideruje w stomatologii http://www.infodent24.pl/lifedentpost/ranking-perspektyw-wum-lideruje-w-stomatologii,103071.html Thu, 11 Jun 2015 11:09:45 +0100 Uniwersytety medyczne rozpoczęły rekrutację na I rok studiów http://www.infodent24.pl/edudentpost/uniwersytety-medyczne-rozpoczely-rekrutacje-na-i-rok-studiow,102714.html Tue, 07 Apr 2015 08:15:15 +0100 UM w Łodzi szuka wykładowcy http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lodzi-szuka-wykladowcy,102569.html Fri, 06 Mar 2015 14:00:39 +0100 Stanowisko czeka na instruktora http://www.infodent24.pl/edudentpost/stanowisko-czeka-na-instruktora,102173.html Mon, 22 Dec 2014 14:14:55 +0100 Uniwersytety Medyczne poszukują pracowników naukowych http://www.infodent24.pl/edudentpost/uniwersytety-medyczne-poszukuja-pracownikow-naukowych,100706.html Tue, 11 Feb 2014 12:09:42 +0100 Poszukiwany kierownik Zakładu Patomorfologii Stomatologicznej UM w Łodzi http://www.infodent24.pl/edudentpost/poszukiwany-kierownik-zakladu-patomorfologii-stomatologicznej-um-w-lodzi,100658.html Fri, 31 Jan 2014 13:37:15 +0100 Ile lat student może czekać na decyzję władz uniwersyteckich? http://www.infodent24.pl/edudentpost/ile-lat-student-moze-czekac-na-decyzje-wladz-uniwersyteckich,100097.html Mon, 30 Sep 2013 14:44:18 +0100 W Łodzi (też) tłumy na stomatologię http://www.infodent24.pl/edudentpost/w-lodzi-tez-tlumy-na-stomatologie,8053.html Tue, 02 Jul 2013 00:02:09 +0100 UM w Łodzi rekrutuje do zakładów stomatologicznych http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lodzi-rekrutuje-do-zakladow-stomatologicznych,7066.html Thu, 09 May 2013 00:01:43 +0100 UM w Łodzi: konkursy otwarte dla adiunkta i wykładowcy http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lodzi-konkursy-otwarte-dla-adiunkta-i-wykladowcy,5679.html Tue, 19 Feb 2013 23:46:26 +0100