informacje z tematu: badania naukowe | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Dentyści zaniedbują badanie w kierunku raka jamy ustnej http://www.infodent24.pl/techdentpost/dentysci-zaniedbuja-badanie-w-kierunku-raka-jamy-ustnej,113449.html Tue, 21 Jan 2020 20:11:16 +0100 Lek odmładzający zęby, na razie u myszy http://www.infodent24.pl/techdentpost/lek-odmladzajacy-zeby-na-razie-u-myszy,113683.html Mon, 20 Jan 2020 21:07:11 +0100 Marihuana stymuluje wzrost nowotworów głowy i szyi http://www.infodent24.pl/techdentpost/marihuana-stymuluje-wzrost-nowotworow-glowy-i-szyi,113675.html Fri, 17 Jan 2020 10:21:46 +0100 Osiągnięcia naukowej stomatologii na jednej platformie http://www.infodent24.pl/edudentpost/osiagniecia-naukowej-stomatologii-na-jednej-platformie,113674.html Wed, 15 Jan 2020 17:25:52 +0100 Sanacja jamy ustnej przed przeszczepem komórek macierzystych niepotrzebna? http://www.infodent24.pl/techdentpost/sanacja-jamy-ustnej-przed-przeszczepem-komorek-macierzystych-niepotrzebna,113607.html Mon, 13 Jan 2020 16:45:29 +0100 Paradontoza matki to 11 razy większe ryzyko urodzenia dziecka o niskiej masie http://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-matki-to-11-razy-wieksze-ryzyko-urodzenia-dziecka-o-niskiej-masie,113572.html Wed, 01 Jan 2020 13:19:38 +0100 Rodzynki jako oręż w walce z próchnicą? http://www.infodent24.pl/lifedentpost/rodzynki-jako-orez-w-walce-z-prochnica,113302.html Sun, 29 Dec 2019 21:14:53 +0100 Komórki macierzyste: szybsze gojenie się ran w jamie ustnej http://www.infodent24.pl/techdentpost/komorki-macierzyste-szybsze-gojenie-sie-ran-w-jamie-ustnej,113558.html Fri, 27 Dec 2019 07:11:39 +0100 Hulajnogi elektryczne zagrożeniem także dla zębów http://www.infodent24.pl/lifedentpost/hulajnogi-elektryczne-zagrozeniem-takze-dla-zebow,113304.html Thu, 26 Dec 2019 22:07:31 +0100 Mali sportowcy zaniedbują ochronę zębów http://www.infodent24.pl/techdentpost/mali-sportowcy-zaniedbuja-ochrone-zebow,113387.html Wed, 04 Dec 2019 08:24:06 +0100 Zdrowe serce u tych, co trzy razy dziennie szczotkują zęby http://www.infodent24.pl/techdentpost/zdrowe-serce-u-tych-co-trzy-razy-dziennie-szczotkuja-zeby,113421.html Mon, 02 Dec 2019 09:49:21 +0100 Przyłapać bruksizm http://www.infodent24.pl/techdentpost/przylapac-bruksizm,113172.html Sun, 01 Dec 2019 23:12:59 +0100 Schizofrenia odciska się na podniebieniu http://www.infodent24.pl/techdentpost/schizofrenia-odciska-sie-na-podniebieniu,113344.html Thu, 28 Nov 2019 23:03:41 +0100 Kraków: sukces studentów SKN Katedry Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej http://www.infodent24.pl/edudentpost/krakow-sukces-studentow-skn-katedry-periodontologii-i-klinicznej-patologii-jamy-ustnej,113389.html Tue, 26 Nov 2019 17:44:28 +0100 Różne kombinacje środków znieczulających potrzebne dla osób z problemami kardiologicznymi http://www.infodent24.pl/techdentpost/rozne-kombinacje-srodkow-znieczulajacych-potrzebne-dla-osob-z-problemami-kardiologicznymi,113334.html Thu, 21 Nov 2019 00:52:56 +0100 Alkohol, tytoń i kofeina zwiększają poziom cytokinin w ślinie http://www.infodent24.pl/techdentpost/alkohol-tyton-i-kofeina-zwiekszaja-poziom-cytokinin-w-slinie,113293.html Mon, 18 Nov 2019 10:16:51 +0100 Cukrzyca powoduje utratę kości brzeżnej http://www.infodent24.pl/techdentpost/cukrzyca-powoduje-utrate-kosci-brzeznej,113312.html Fri, 15 Nov 2019 09:09:23 +0100 Argumenty za szczoteczkami międzyzębowymi http://www.infodent24.pl/techdentpost/argumenty-za-szczoteczkami-miedzyzebowymi,113025.html Thu, 14 Nov 2019 12:04:32 +0100 Paradontoza a rak jamy ustnej, uczeni tropią powiązania http://www.infodent24.pl/techdentpost/paradontoza-a-rak-jamy-ustnej-uczeni-tropia-powiazania,113250.html Mon, 11 Nov 2019 19:27:14 +0100 Magnetyzm w leczeniu zębów http://www.infodent24.pl/techdentpost/magnetyzm-w-leczeniu-zebow,113239.html Tue, 05 Nov 2019 08:55:36 +0100