informacje z tematu: PES | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) WSA: pytania z LDEK, LEK i PES po pięciu latach http://www.infodent24.pl/lexdentpost/wsa-pytania-z-ldek-lek-i-pes-po-pieciu-latach,112760.html Mon, 26 Aug 2019 23:17:48 +0100 Mija era imperium pieczątek http://www.infodent24.pl/lexdentpost/mija-era-imperium-pieczatek,112302.html Thu, 06 Jun 2019 13:24:04 +0100 Terminy PES dla lekarzy dentystów - jesień 2019 http://www.infodent24.pl/edudentpost/terminy-pes-dla-lekarzy-dentystow-jesien-2019,112186.html Sun, 19 May 2019 11:00:29 +0100 PES z chirurgii stomatologicznej: część ustna 1 i 2 kwietnia http://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-z-chirurgii-stomatologicznej-czesc-ustna-1-i-2-kwietnia,111865.html Mon, 25 Mar 2019 15:41:03 +0100 PES: periodontologia 18 marca http://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-periodontologia-18-marca,111506.html Mon, 04 Feb 2019 12:29:40 +0100 Wszystko o specjalizacjach – projekt rozporządzenia MZ http://www.infodent24.pl/lexdentpost/wszystko-o-specjalizacjach-projekt-rozporzadzenia-mz,111372.html Tue, 15 Jan 2019 23:10:46 +0100 Terminy PES w sesji wiosennej 2019 http://www.infodent24.pl/edudentpost/terminy-pes-w-sesji-wiosennej-2019,111313.html Sat, 05 Jan 2019 11:35:52 +0100 MZ o zawiłościach prawnych w sprawie „bonu lojalnościowego” http://www.infodent24.pl/lexdentpost/mz-o-zawilosciach-prawnych-w-sprawie-bonu-lojalnosciowego,110746.html Tue, 09 Oct 2018 08:40:07 +0100 Przedłużony termin składania wniosków na specjalizacje http://www.infodent24.pl/edudentpost/przedluzony-termin-skladania-wnioskow-na-specjalizacje,110698.html Sun, 30 Sep 2018 18:10:16 +0100 Lekarze dentyści lojalki nie podpiszą – chociażby chcieli? http://www.infodent24.pl/lexdentpost/lekarze-dentysci-lojalki-nie-podpisza-chociazby-chcieli,110531.html Thu, 06 Sep 2018 09:37:34 +0100 Poseł zajął się lojalką oferującą pieniądze za pracę w Polsce http://www.infodent24.pl/lexdentpost/posel-zajal-sie-lojalka-oferujaca-pieniadze-za-prace-w-polsce,110489.html Sun, 02 Sep 2018 21:56:31 +0100 PES: wniosek zgłoszeniowy do 3 sierpnia http://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-wniosek-zgloszeniowy-do-3-sierpnia,110337.html Wed, 01 Aug 2018 07:15:01 +0100 PES 2018 r.: stomatologia zachowawcza z endodoncją - jak zwykle http://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-2018-r-stomatologia-zachowawcza-z-endodoncja-jak-zwykle,109578.html Tue, 17 Apr 2018 07:25:07 +0100 PES ze stomatologii dziecięcej: równie dobrze, a nawet lepiej http://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-ze-stomatologii-dzieciecej-rownie-dobrze-a-nawet-lepiej,109529.html Fri, 06 Apr 2018 06:15:06 +0100 PES: wynik egzaminu testowego z chirurgii stomatologicznej http://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-wynik-egzaminu-testowego-z-chirurgii-stomatologicznej,109340.html Fri, 09 Mar 2018 23:19:04 +0100 Terminy PES w sesji wiosennej 2018 http://www.infodent24.pl/edudentpost/terminy-pes-w-sesji-wiosennej-2018,109169.html Tue, 13 Feb 2018 07:59:12 +0100 Wnioski o PES do 2 stycznia http://www.infodent24.pl/edudentpost/wnioski-o-pes-do-2-stycznia,108881.html Fri, 29 Dec 2017 18:22:12 +0100 PES z periodontologii: jest dobrze http://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-z-periodontologii-jest-dobrze,108635.html Mon, 20 Nov 2017 22:26:33 +0100 PES z protetyki stomatologicznej podobnie jak zwykle http://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-z-protetyki-stomatologicznej-podobnie-jak-zwykle,108602.html Thu, 16 Nov 2017 08:11:49 +0100 PES: stomatologia zachowawcza z endodoncją – znakomite wyniki http://www.infodent24.pl/edudentpost/pes-stomatologia-zachowawcza-z-endodoncja-znakomite-wyniki,108495.html Tue, 31 Oct 2017 06:22:25 +0100