informacje z tematu: przetargi | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) WUM: przetarg na dostawę mikroskopów stomatologicznych http://www.infodent24.pl/bizdentpost/wum-przetarg-na-dostawe-mikroskopow-stomatologicznych,113331.html Sun, 17 Nov 2019 16:19:05 +0100 Orisdent Beata Żabicka wyleczy zęby osadzonym w ZK w Dębicy http://www.infodent24.pl/bizdentpost/orisdent-beata-zabicka-wyleczy-zeby-osadzonym-w-zk-w-debicy,113183.html Mon, 28 Oct 2019 08:58:54 +0100 UM we Wrocławiu zamawia unity http://www.infodent24.pl/bizdentpost/um-we-wroclawiu-zamawia-unity,112953.html Sun, 22 Sep 2019 16:56:26 +0100 Szpitale Pomorskie kupują sprzęt stomatologiczny http://www.infodent24.pl/bizdentpost/szpitale-pomorskie-kupuja-sprzet-stomatologiczny,112809.html Tue, 03 Sep 2019 06:36:33 +0100 Przetarg na dostawę unitu stomatologicznego do Przychodni Zdrowia w Łasinie http://www.infodent24.pl/bizdentpost/przetarg-na-dostawe-unitu-stomatologicznego-do-przychodni-zdrowia-w-lasinie,112821.html Mon, 02 Sep 2019 00:02:06 +0100 Kościan zaprasza do składania usług stomatologicznych dla dzieci http://www.infodent24.pl/bizdentpost/koscian-zaprasza-do-skladania-uslug-stomatologicznych-dla-dzieci,112647.html Wed, 07 Aug 2019 21:57:15 +0100 Przetarg na dostawę sprzętu stomatologicznego http://www.infodent24.pl/bizdentpost/przetarg-na-dostawe-sprzetu-stomatologicznego,112594.html Sun, 28 Jul 2019 22:33:04 +0100 Przetarg: dostawa unitu stomatologicznego wraz z wyposażeniem dodatkowym http://www.infodent24.pl/bizdentpost/przetarg-dostawa-unitu-stomatologicznego-wraz-z-wyposazeniem-dodatkowym,112555.html Tue, 23 Jul 2019 22:04:39 +0100 Przetarg na obsługę eksploatacyjną i naprawę unitów http://www.infodent24.pl/bizdentpost/przetarg-na-obsluge-eksploatacyjna-i-naprawe-unitow,112556.html Sun, 21 Jul 2019 18:39:03 +0100 Puńsk: przetarg na wyposażenie gabinetu stomatologicznego http://www.infodent24.pl/bizdentpost/punsk-przetarg-na-wyposazenie-gabinetu-stomatologicznego,112447.html Tue, 02 Jul 2019 21:12:26 +0100 Szpital Uniwersytecki w Krakowie: przetarg na urządzenia do obrazowania w stomatologii http://www.infodent24.pl/bizdentpost/szpital-uniwersytecki-w-krakowie-przetarg-na-urzadzenia-do-obrazowania-w-stomatologii,112289.html Wed, 05 Jun 2019 06:28:13 +0100 GUMed: przetarg na dostawę wyrobów stomatologicznych http://www.infodent24.pl/bizdentpost/gumed-przetarg-na-dostawe-wyrobow-stomatologicznych,112224.html Mon, 27 May 2019 12:01:01 +0100 Bogodent w ZK w Czerwonym Borze http://www.infodent24.pl/bizdentpost/bogodent-w-zk-w-czerwonym-borze,111240.html Sat, 29 Dec 2018 10:17:31 +0100 Stomatologia: Unieważnione postępowania konkursowe http://www.infodent24.pl/newsdentpost/stomatologia-uniewaznione-postepowania-konkursowe,111155.html Thu, 06 Dec 2018 21:09:52 +0100 Areszt Śledczy w Białymstoku czeka na dentystę http://www.infodent24.pl/bizdentpost/areszt-sledczy-w-bialymstoku-czeka-na-dentyste,111054.html Thu, 22 Nov 2018 19:25:14 +0100 Kto dostarczy sprzęt stomatologiczny do szkoły w Kruszewie? http://www.infodent24.pl/bizdentpost/kto-dostarczy-sprzet-stomatologiczny-do-szkoly-w-kruszewie,111058.html Wed, 21 Nov 2018 22:24:20 +0100 Wrocław: finał konkursu na usługi stomatologiczne http://www.infodent24.pl/bizdentpost/wroclaw-final-konkursu-na-uslugi-stomatologiczne,110115.html Sun, 01 Jul 2018 09:30:13 +0100 Kto dostarczy unity do UM we Wrocławiu http://www.infodent24.pl/bizdentpost/kto-dostarczy-unity-do-um-we-wroclawiu,109829.html Tue, 22 May 2018 07:40:23 +0100 MSWiA Rzeszów: konkurs na wykonywanie badań stomatologicznych http://www.infodent24.pl/bizdentpost/mswia-rzeszow-konkurs-na-wykonywanie-badan-stomatologicznych,109162.html Sun, 11 Feb 2018 12:13:04 +0100 Przetarg na leczenie stomatologiczne żołnierzy http://www.infodent24.pl/bizdentpost/przetarg-na-leczenie-stomatologiczne-zolnierzy,108884.html Mon, 01 Jan 2018 12:42:10 +0100