informacje z tematu: protetyka stomatologiczna | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Zdjęcie pantomograficzne z opisem (raz na 5 lat) jako świadczenie gwarantowane http://www.infodent24.pl/lexdentpost/zdjecie-pantomograficzne-z-opisem-raz-na-5-lat-jako-swiadczenie-gwarantowane,113267.html Thu, 07 Nov 2019 07:19:01 +0100 Organizatorzy Konferencji Sekcji Protetyki PTS czekają na prace naukowe http://www.infodent24.pl/edudentpost/organizatorzy-konferencji-sekcji-protetyki-pts-czekaja-na-prace-naukowe,113207.html Tue, 05 Nov 2019 21:54:47 +0100 Jak za wysoka korona prowadzi do zaburzeń słuchu http://www.infodent24.pl/techdentpost/jak-za-wysoka-korona-prowadzi-do-zaburzen-sluchu,113176.html Tue, 29 Oct 2019 20:54:16 +0100 Dentystka przed sądem dochodziła należności za pracę http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentystka-przed-sadem-dochodzila-naleznosci-za-prace,112962.html Tue, 24 Sep 2019 21:44:35 +0100 Łódzkie: prof. Sokołowski wojewódzkim konsultantem ds. protetyki stomatologicznej http://www.infodent24.pl/newsdentpost/lodzkie-prof-sokolowski-wojewodzkim-konsultantem-ds-protetyki-stomatologicznej,112952.html Sun, 22 Sep 2019 10:13:43 +0100 EPA 2023 odbędzie się w Białymstoku! http://www.infodent24.pl/edudentpost/epa-2023-odbedzie-sie-w-bialymstoku,112894.html Wed, 11 Sep 2019 19:40:54 +0100 Co zrobić, gdy nie płacą za wykonaną pracę protetyczną http://www.infodent24.pl/lexdentpost/co-zrobic-gdy-nie-placa-za-wykonana-prace-protetyczna,112763.html Wed, 04 Sep 2019 06:48:53 +0100 Potrzebny protetyk do ZK w Krasnymstawie http://www.infodent24.pl/bizdentpost/potrzebny-protetyk-do-zk-w-krasnymstawie,112485.html Tue, 09 Jul 2019 22:58:59 +0100 Klinika Kwiatek walczy o laury w międzynarodowym konkursie Zerodonto http://www.infodent24.pl/edudentpost/klinika-kwiatek-walczy-o-laury-w-miedzynarodowym-konkursie-zerodonto,112408.html Wed, 26 Jun 2019 23:03:27 +0100 Prywatne gabinety przyciągają innowacjami http://www.infodent24.pl/bizdentpost/prywatne-gabinety-przyciagaja-innowacjami,111676.html Thu, 09 May 2019 18:57:19 +0100 Żelazne zasady leczenia protetycznego http://www.infodent24.pl/lexdentpost/zelazne-zasady-leczenia-protetycznego,111998.html Fri, 19 Apr 2019 13:34:23 +0100 Protetyka w formule Formuły 1 http://www.infodent24.pl/techdentpost/protetyka-w-formule-formuly-1,111940.html Tue, 09 Apr 2019 08:05:01 +0100 Protetyka stomatologiczna: 264 tys. świadczeń w ciągu roku http://www.infodent24.pl/newsdentpost/protetyka-stomatologiczna-264-tys-swiadczen-w-ciagu-roku,111698.html Mon, 11 Mar 2019 12:31:30 +0100 Jak to jest z płaceniem protetykowi http://www.infodent24.pl/bizdentpost/jak-to-jest-z-placeniem-protetykowi,111738.html Fri, 08 Mar 2019 07:24:25 +0100 Ile dentysta powinien płacić protetykowi? http://www.infodent24.pl/lexdentpost/ile-dentysta-powinien-placic-protetykowi,111711.html Tue, 05 Mar 2019 13:17:37 +0100 PUM: złoto za wynalazczość w Bangkoku http://www.infodent24.pl/edudentpost/pum-zloto-za-wynalazczosc-w-bangkoku,111556.html Wed, 13 Feb 2019 12:10:19 +0100 Sąd: most zamontowano na stałe zbyt pochopnie http://www.infodent24.pl/lexdentpost/sad-most-zamontowano-na-stale-zbyt-pochopnie,111542.html Fri, 08 Feb 2019 10:42:45 +0100 Długa batalia o uzupełnienia protetyczne skończyła się w sądzie http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dluga-batalia-o-uzupelnienia-protetyczne-skonczyla-sie-w-sadzie,111276.html Fri, 01 Feb 2019 10:49:46 +0100 ZK Grudziądz bez protetyka http://www.infodent24.pl/bizdentpost/zk-grudziadz-bez-protetyka,111267.html Thu, 03 Jan 2019 00:27:26 +0100 ZK w Zamościu unieważnia konkurs ofert http://www.infodent24.pl/bizdentpost/zk-w-zamosciu-uniewaznia-konkurs-ofert,111289.html Wed, 02 Jan 2019 21:41:10 +0100