informacje z tematu: ortodoncja | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Aparat na zęby – kiedy jest konieczny? http://www.infodent24.pl/techdentpost/aparat-na-zeby-kiedy-jest-konieczny,113184.html Mon, 28 Oct 2019 08:01:14 +0100 BRIGHTALIGN CONFERENCE: wyjątkowe wydarzenie dedykowane stomatologom oraz ortodontom http://www.infodent24.pl/edudentpost/brightalign-conference-wyjatkowe-wydarzenie-dedykowane-stomatologom-oraz-ortodontom,113180.html Thu, 24 Oct 2019 10:37:14 +0100 Dentysta - samozwańczy ortodonta od promocji http://www.infodent24.pl/lexdentpost/dentysta-samozwanczy-ortodonta-od-promocji,113153.html Mon, 21 Oct 2019 13:52:48 +0100 Pomorze: Stomatologiem roku - ortodontka Aleksandra Bonca http://www.infodent24.pl/lifedentpost/pomorze-stomatologiem-roku-ortodontka-aleksandra-bonca,113133.html Sun, 20 Oct 2019 22:57:12 +0100 Ortodontyczny pacjent jest kobietą http://www.infodent24.pl/lifedentpost/ortodontyczny-pacjent-jest-kobieta,112767.html Sun, 15 Sep 2019 10:23:58 +0100 Brak ortodontów i co dalej? http://www.infodent24.pl/newsdentpost/brak-ortodontow-i-co-dalej,112326.html Mon, 10 Jun 2019 14:17:19 +0100 Rewolucja cyfrowa w ortodoncji za progiem http://www.infodent24.pl/techdentpost/rewolucja-cyfrowa-w-ortodoncji-za-progiem,112178.html Fri, 24 May 2019 07:39:57 +0100 Wady zgryzu u dziecka to nawet trzykrotnie wyższe ryzyko urazu stomatologicznego! http://www.infodent24.pl/techdentpost/wady-zgryzu-u-dziecka-to-nawet-trzykrotnie-wyzsze-ryzyko-urazu-stomatologicznego,112192.html Mon, 20 May 2019 11:25:09 +0100 Podstawowe etapy leczenia ortodontycznego http://www.infodent24.pl/edudentpost/podstawowe-etapy-leczenia-ortodontycznego,112060.html Wed, 15 May 2019 18:22:34 +0100 Kryzys w Suwałkach: dzieci bez dostępu do leczenia ortodontycznego http://www.infodent24.pl/newsdentpost/kryzys-w-suwalkach-dzieci-bez-dostepu-do-leczenia-ortodontycznego,112134.html Sun, 12 May 2019 18:53:13 +0100 Redukcja „króliczych” zębów http://www.infodent24.pl/lifedentpost/redukcja-kroliczych-zebow,111596.html Thu, 14 Feb 2019 17:53:50 +0100 Wprowadzenie do ortodoncji na wysokim c http://www.infodent24.pl/edudentpost/wprowadzenie-do-ortodoncji-na-wysokim-c,111529.html Sat, 09 Feb 2019 13:50:12 +0100 OW NFZ w Lublinie poszukuje ortodonty http://www.infodent24.pl/newsdentpost/ow-nfz-w-lublinie-poszukuje-ortodonty,111518.html Mon, 04 Feb 2019 19:05:21 +0100 Toruń: pustynny krajobraz ortodontyczny http://www.infodent24.pl/newsdentpost/torun-pustynny-krajobraz-ortodontyczny,111496.html Fri, 01 Feb 2019 09:30:04 +0100 OW NFZ w Opolu konkurs na usługi ortodontyczne http://www.infodent24.pl/newsdentpost/ow-nfz-w-opolu-konkurs-na-uslugi-ortodontyczne,111458.html Sun, 27 Jan 2019 09:51:28 +0100 W Opolskim OW NFZ nowy konkurs ofert http://www.infodent24.pl/newsdentpost/w-opolskim-ow-nfz-nowy-konkurs-ofert,111388.html Fri, 18 Jan 2019 08:44:51 +0100 Stomatologia Do-It-Yourself bezkarnie grasuje http://www.infodent24.pl/newsdentpost/stomatologia-do-it-yourself-bezkarnie-grasuje,111322.html Tue, 08 Jan 2019 07:57:17 +0100 International Orthodontic Symposium 2019 w Polsce! http://www.infodent24.pl/edudentpost/international-orthodontic-symposium-2019-w-polsce,111195.html Fri, 14 Dec 2018 01:56:52 +0100 WUM: dr Ewa Czochrowska nagrodzona za wybitne osiągnięcia w dydaktyce http://www.infodent24.pl/edudentpost/wum-dr-ewa-czochrowska-nagrodzona-za-wybitne-osiagniecia-w-dydaktyce,111177.html Tue, 11 Dec 2018 22:23:09 +0100 Stomatologia dla majsterkowiczów http://www.infodent24.pl/lifedentpost/stomatologia-dla-majsterkowiczow,110943.html Mon, 12 Nov 2018 21:42:58 +0100