informacje z tematu: UM Lublin | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) UM w Lublinie: asystenci - są wakaty http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-asystenci-sa-wakaty,112286.html Wed, 05 Jun 2019 19:38:00 +0100 UM w Lublinie: Od wypalenia do spełnienia - seminarium http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-od-wypalenia-do-spelnienia-seminarium,112172.html Sat, 18 May 2019 18:01:18 +0100 Prof. Ginalska otrzymała odznakę „Za Zasługi dla Wynalazczości” http://www.infodent24.pl/lifedentpost/prof-ginalska-otrzymala-odznake-za-zaslugi-dla-wynalazczosci,112153.html Tue, 14 May 2019 17:26:49 +0100 UM w Lublinie: szansa na pracę na stomatologii http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-szansa-na-prace-na-stomatologii,112065.html Tue, 07 May 2019 22:57:57 +0100 UM w Lublinie: kierownik zakładu rentgenodiagnostyki poszukiwany http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-kierownik-zakladu-rentgenodiagnostyki-poszukiwany,111815.html Thu, 11 Apr 2019 22:42:29 +0100 Nowoczesna chirurgia stomatologiczna augmentacją stoi http://www.infodent24.pl/techdentpost/nowoczesna-chirurgia-stomatologiczna-augmentacja-stoi,111788.html Fri, 22 Mar 2019 08:15:33 +0100 UM w Lublinie: poszukiwani asystenci do Katedry Stomatologii Wieku Rozwojowego http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-poszukiwani-asystenci-do-katedry-stomatologii-wieku-rozwojowego,111726.html Mon, 11 Mar 2019 12:29:03 +0100 UM w Lublinie: wakat na stanowisku wykładowcy http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-wakat-na-stanowisku-wykladowcy,111727.html Fri, 08 Mar 2019 06:44:12 +0100 Lubelska sztuczna kość nagrodzona w konkursie Polski Produkt Przyszłości http://www.infodent24.pl/techdentpost/lubelska-sztuczna-kosc-nagrodzona-w-konkursie-polski-produkt-przyszlosci,111582.html Tue, 19 Feb 2019 22:54:56 +0100 UM w Lublinie pilnie poszukuje dwóch wykładowców http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-pilnie-poszukuje-dwoch-wykladowcow,111437.html Fri, 01 Feb 2019 09:29:37 +0100 UM w Lublinie szuka wykładowcy http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-szuka-wykladowcy,111377.html Tue, 22 Jan 2019 00:54:37 +0100 Studenci z UM w Lublinie wiodą prym w symulacjach stomatologicznych http://www.infodent24.pl/edudentpost/studenci-z-um-w-lublinie-wioda-prym-w-symulacjach-stomatologicznych,111349.html Tue, 15 Jan 2019 23:08:48 +0100 UM w Lublinie: Lekcja stomatologii dla licealistów http://www.infodent24.pl/newsdentpost/um-w-lublinie-lekcja-stomatologii-dla-licealistow,111248.html Mon, 31 Dec 2018 12:18:46 +0100 UM w Lublinie zatrudni asystentów na stomatologii http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-zatrudni-asystentow-na-stomatologii,111060.html Mon, 03 Dec 2018 22:59:06 +0100 Lublin: mocny start sekcji stomatologii dziecięcej PTS http://www.infodent24.pl/edudentpost/lublin-mocny-start-sekcji-stomatologii-dzieciecej-pts,111033.html Mon, 19 Nov 2018 22:54:33 +0100 UM w Lublinie szuka wykładowcy http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-szuka-wykladowcy,110958.html Wed, 07 Nov 2018 17:54:56 +0100 UM w Lublinie: wakat na stanowisku wykładowcy w Katedrze i Zakładzie Ortopedii Szczękowej http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-wakat-na-stanowisku-wykladowcy-w-katedrze-i-zakladzie-ortopedii-szczekowej,110880.html Tue, 30 Oct 2018 20:21:25 +0100 UM w Lublinie: praca czeka na wykładowcę http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-praca-czeka-na-wykladowce,110810.html Fri, 26 Oct 2018 07:27:48 +0100 UM Lublin: nabór na stanowisko starszego wykładowcy http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-lublin-nabor-na-stanowisko-starszego-wykladowcy,110777.html Tue, 23 Oct 2018 20:23:22 +0100 UM w Lublinie: wakat na stanowisku wykładowcy medycyny jamy ustnej http://www.infodent24.pl/edudentpost/um-w-lublinie-wakat-na-stanowisku-wykladowcy-medycyny-jamy-ustnej,110717.html Sat, 20 Oct 2018 10:02:46 +0100