informacje z tematu: celebryci | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Justin Bieber zainwestował w korektę zgryzu http://www.infodent24.pl/lifedentpost/justin-bieber-zainwestowal-w-korekte-zgryzu,112997.html Thu, 10 Oct 2019 21:40:15 +0100 Doda rozumnie o leczeniu wady zgryzu http://www.infodent24.pl/lifedentpost/doda-rozumnie-o-leczeniu-wady-zgryzu,113012.html Tue, 08 Oct 2019 21:09:30 +0100 Celebryci na galowym otwarciu gabinetu stomatologicznego WDC http://www.infodent24.pl/lifedentpost/celebryci-na-galowym-otwarciu-gabinetu-stomatologicznego-wdc,111965.html Sun, 14 Apr 2019 10:21:39 +0100 Celebryci mimowolnymi ambasadorami stomatologii estetycznej http://www.infodent24.pl/lifedentpost/celebryci-mimowolnymi-ambasadorami-stomatologii-estetycznej,111444.html Sun, 27 Jan 2019 15:22:09 +0100 Celebryta - też człowiek – boi się dentysty http://www.infodent24.pl/lifedentpost/celebryta-tez-czlowiek-boi-sie-dentysty,111275.html Sat, 05 Jan 2019 10:12:38 +0100 Hollywood - światowe praźródło stomatologii estetycznej http://www.infodent24.pl/lifedentpost/hollywood-swiatowe-prazrodlo-stomatologii-estetycznej,110005.html Tue, 20 Nov 2018 20:32:57 +0100 Przychodzi pacjent do …celebryty http://www.infodent24.pl/lifedentpost/przychodzi-pacjent-do-celebryty,110942.html Sun, 04 Nov 2018 09:55:50 +0100 Po licówki do Dubaju http://www.infodent24.pl/lifedentpost/po-licowki-do-dubaju,110176.html Tue, 10 Jul 2018 06:15:40 +0100 Skandaliczne wyznanie brytyjskiej modelki http://www.infodent24.pl/lifedentpost/skandaliczne-wyznanie-brytyjskiej-modelki,109889.html Tue, 29 May 2018 23:44:01 +0100 Kate Perry na Dentsply Sirona World http://www.infodent24.pl/lifedentpost/kate-perry-na-dentsply-sirona-world,109719.html Sun, 06 May 2018 21:59:10 +0100 Kevin Sands - dentysta klanu Kardashian - musi walczyć o pierwszorazowego pacjenta http://www.infodent24.pl/lifedentpost/kevin-sands-dentysta-klanu-kardashian-musi-walczyc-o-pierwszorazowego-pacjenta,109471.html Thu, 29 Mar 2018 08:52:28 +0100 Dua Lipa ma 33 zęby i talent wokalny http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dua-lipa-ma-33-zeby-i-talent-wokalny,109365.html Wed, 14 Mar 2018 22:18:55 +0100 Dentysta klanu Kardashian http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-klanu-kardashian,109271.html Wed, 28 Feb 2018 08:17:53 +0100 Krzysztof Ibisz zachwycony Unident Union http://www.infodent24.pl/lifedentpost/krzysztof-ibisz-zachwycony-unident-union,108837.html Tue, 19 Dec 2017 22:54:50 +0100 Ewa Chodakowska lansuje piękny uśmiech http://www.infodent24.pl/lifedentpost/ewa-chodakowska-lansuje-piekny-usmiech,108309.html Thu, 05 Oct 2017 08:11:24 +0100 Brytyjska celebrytka przyznaje, że leczy botoksem bruksizm http://www.infodent24.pl/lifedentpost/brytyjska-celebrytka-przyznaje-ze-leczy-botoksem-bruksizm,108084.html Wed, 06 Sep 2017 20:30:40 +0100 Ortodonci uważajcie na dziennikarzy http://www.infodent24.pl/lifedentpost/ortodonci-uwazajcie-na-dziennikarzy,107838.html Thu, 24 Aug 2017 17:17:29 +0100 Julia Roberts prowadzi w rankingu celebrytów na najładniejszy uśmiech http://www.infodent24.pl/lifedentpost/julia-roberts-prowadzi-w-rankingu-celebrytow-na-najladniejszy-usmiech,107637.html Tue, 20 Jun 2017 19:46:05 +0100 Dentysta modelek - Nicholas Toscano http://www.infodent24.pl/lifedentpost/dentysta-modelek-nicholas-toscano,107519.html Wed, 07 Jun 2017 07:39:10 +0100 Ile wydała Katie Holmes na stomatologa http://www.infodent24.pl/lifedentpost/ile-wydala-katie-holmes-na-stomatologa,106551.html Wed, 18 Jan 2017 23:38:53 +0100