informacje z tematu: techDENT | infoDENT24.pl http://www.infodent24.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Zimmer Trabecular Metal Implant nagrodzony na MDEA 2013 http://www.infodent24.pl/techdentpost/zimmer-trabecular-metal-implant-nagrodzony-na-mdea-2013,9171.html Wed, 11 Sep 2013 00:07:40 +0100 Cinemizer OLED już leczy polskich pacjentów z dentofobii http://www.infodent24.pl/techdentpost/cinemizer-oled-juz-leczy-polskich-pacjentow-z-dentofobii,9155.html Tue, 10 Sep 2013 00:02:25 +0100 Strefa Testów CEDE - sprawdź zanim kupisz http://www.infodent24.pl/techdentpost/strefa-testow-cede-sprawdz-zanim-kupisz,9141.html Mon, 09 Sep 2013 00:01:00 +0100 Bioindykator - klucz do czystej odzieży stomatologa http://www.infodent24.pl/techdentpost/bioindykator-klucz-do-czystej-odziezy-stomatologa,9113.html Fri, 06 Sep 2013 00:01:20 +0100 Silver Mix - wstrząśnięte nie zmieszane http://www.infodent24.pl/techdentpost/silver-mix-wstrzasniete-nie-zmieszane,9102.html Thu, 05 Sep 2013 00:01:37 +0100 Bluephase G2 - lampa laureatka http://www.infodent24.pl/techdentpost/bluephase-g2-lampa-laureatka,9082.html Wed, 04 Sep 2013 00:01:50 +0100 VOCO prezentuje Futurabond U SingleDose http://www.infodent24.pl/techdentpost/voco-prezentuje-futurabond-u-singledose,9056.html Tue, 03 Sep 2013 00:01:54 +0100 Nowość: V4 ClearMetal Matrix http://www.infodent24.pl/techdentpost/nowosc-v4-clearmetal-matrix,9029.html Mon, 02 Sep 2013 00:01:26 +0100 Znieczulenia: sztyft zamiast igły? http://www.infodent24.pl/techdentpost/znieczulenia-sztyft-zamiast-igly,8459.html Fri, 30 Aug 2013 00:42:43 +0100 Nowy produkt do profilaktyki próchnicy na horyzoncie http://www.infodent24.pl/techdentpost/nowy-produkt-do-profilaktyki-prochnicy-na-horyzoncie,8986.html Thu, 29 Aug 2013 00:01:14 +0100 Kolejne badania druzgocące bisfenol A, stosowany także w stomatologii http://www.infodent24.pl/techdentpost/kolejne-badania-druzgocace-bisfenol-a-stosowany-takze-w-stomatologii,8928.html Wed, 28 Aug 2013 00:01:46 +0100 Szczoteczka dla niemowląt od Brush-Baby http://www.infodent24.pl/techdentpost/szczoteczka-dla-niemowlat-od-brush-baby,8927.html Tue, 27 Aug 2013 00:01:30 +0100 Zdjęcia radiograficzne made by Zen-X http://www.infodent24.pl/techdentpost/zdjecia-radiograficzne-made-by-zen-x,8916.html Mon, 26 Aug 2013 00:01:26 +0100 CS Solutions - trzy w jednym http://www.infodent24.pl/techdentpost/cs-solutions-trzy-w-jednym,8901.html Fri, 23 Aug 2013 01:58:21 +0100 Walka z próchnicą bez borowania http://www.infodent24.pl/techdentpost/walka-z-prochnica-bez-borowania,8881.html Thu, 22 Aug 2013 00:30:06 +0100 Vector Paro na paradontozę http://www.infodent24.pl/techdentpost/vector-paro-na-paradontoze,8868.html Wed, 21 Aug 2013 01:05:04 +0100 Philips Sonicare wymiata inne szczoteczki? http://www.infodent24.pl/techdentpost/philips-sonicare-wymiata-inne-szczoteczki,8850.html Tue, 20 Aug 2013 00:01:39 +0100 Polski wątek w implantach http://www.infodent24.pl/techdentpost/polski-watek-w-implantach,8838.html Mon, 19 Aug 2013 05:10:24 +0100 Zmiany w Kerr http://www.infodent24.pl/techdentpost/zmiany-w-kerr,8805.html Fri, 16 Aug 2013 00:01:37 +0100 Pacjent ukontentowany z contentu witryny gabinetu http://www.infodent24.pl/techdentpost/pacjent-ukontentowany-z-contentu-witryny-gabinetu,8789.html Wed, 14 Aug 2013 00:01:50 +0100