PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Zamachy w Bangkoku, ale kongres FDI bezpieczny

ms
20-08-2015, 08:03
Zamachy w Bangkoku, ale kongres FDI bezpieczny Bangkok gotowy na przyjęcie uczestników kongresu FDI (foto: pixabay)


22 – 25 września w Bangkoku odbyć się ma doroczny kongres FDI (World Dental Federation). Informację o bezpieczeństwie tej imprezy przekazuje Dental Association of Thailand.

Ze względu na ostatnie przypadki zamachów bombowych w Bangkoku Dental Association of Thailand jest w stałym kontakcie z rządem Tajlandii, który zapewnił organizatorów kongresu FDI o podjęciu niezbędnych środków bezpieczeństwa. - Działania profilaktyczne z pewnością zapewnią uczestnikom World Dental Congress należytą ochronę – czytamy w oświadczeniu DAT. Stowarzyszenie to zapewnia, iż wszyscy uczestnicy kongresu FDI będą mogli się czuć bezpieczni.

W trakcie trwania kongresu wdrożenie wszelkich niezbędnych środków bezpieczeństwa będzie wymagało od strony uczestników zrozumienia i dostosowania się do wprowadzonych procedur.

Przypomnijmy, że kongres FDI w 2016 r. odbędzie się w Poznaniu (zamiast targów CEDE). Z tego tez względu do Bangkoku jedzie z Polski liczna reprezentacja przedstawicieli branży stomatologicznej, oczywiście także dentyści.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
FDI Poznań 2016   CEDE  

POLECAMY W SERWISACH