PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Zakończyły się targi DENTAMED

ms
07-11-2014, 10:07
Zakończyły się targi DENTAMED Rozpoczęły się 13 Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED (fot. infoDENT24.pl)
13 Dolnośląskie Targi Stomatologiczne DENTAMED zakończyły się we Wrocławiu (7-8 listopada). To trzecie pod względem wielkości targi stomatologiczne w Polsce.

Impreza, w trakcie której ofertę zaprezentowało ponad 130 wystawców z Polski i zagranicy odbywały się w Wielofunkcyjnej Hali Sportowej AWF we Wrocławiu.

Odwiedzający wystawę zapoznać się mogli z nowinkami w sprzęcie stomatologicznym. Zaprezentowano unity z wbudowanym odstresowującym masażerem dla pacjenta. Goście DENTAMED mogli zapoznać się także z innymi ciekawymi rozwiązaniami, takimi jak nowoczesny skaner 3D do odbudowy protetycznej bez konieczności użycia mas wyciskowych, czy supergiętkie narzędzia do opracowywania kanałów zębowych.
Interesującym był także program towarzyszący. Jedno ze szkoleń przeprowadzili specjaliści z The Center for Esthetic Excellence (CEE). Jest to jedyny w Stanach Zjednoczonych ośrodek w pełni dedykowany stomatologii estetycznej. Szkolenia według programu CEE, w których można było wziąć udział podczas 13 edycji Targów DENTAMED, oferują wiedzę z zakresu najbardziej aktualnych i skutecznych technik ułatwiających pracę w codziennej praktyce lekarskiej.

Więcej szczegółów wkrótce. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH