• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wybrano dentystów 2013 roku w Małopolsce

ms
20-01-2014, 11:46
Wybrano dentystów 2013 roku w Małopolsce Wybrano dentystów 2013 roku w Małopolsce (foto: freedigitalphotos)
Jedenastu lekarzy dentystów rywalizowało o laur "Lekarz Roku 2013 r.". Wśród nich było czterech medyków z Krakowa i dwóch z Nowego Sącza. Znamy zwycięzców. Nagrody laureatom rozdano podczas gali, która odbyła się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie 18 stycznia 2014 r.

Dentystami 2013 roku zostali:

Magdalena Kontrymowicz-Ogińska

- przyjmuje w Krakowie przy ul. Brożka;

- w zawodzie 10 lat;

- cieszy się, że jej pacjenci nie boją się borowania zębów.

Bartosz Cichoń

- przyjmuje w Krakowie przy ul. Borelowskiego - Lelewela;

- specjalizuje się w protetyce;

- jego pasją jest kreowanie pięknych uśmiechów.

Mariusz Miechówka - przyjmuje w gabinecie Baikadent w Węgrzcach.

Wyróżnieni w konkursie zostali także: Katarzyna Gurdek - Gworek (Oświęcim), Katarzyna Tabasz-Mikulska, Sebastian Ciesielka (oboje Nowy Sącz), Katarzyna Łukasik (Świątniki G.), Bożena Szczepaniec, Iwona Radło (obie Kraków), Renata Ligęza (Wierzchosławice), Paulina Paczyńska-Żurek (Liszki).

Od 22 listopada do 14 grudnia 2013 r. czytelnicy "Gazety Krakowskiej" mieli możliwość oddawania głosów na kandydatów, którzy zakwalifikowali się do finałowej rozgrywki konkursu.

W 2012 r. w branży stomatologicznej najlepszymi okazali się: Maria Kostrzewa - Seyoum oraz Gabinet Stomatologiczny „Seyoum" z Brzeska, Katarzyna Łukasik - NZOZ Świątniki Górne oraz Krystyna Banaś - Głąb z Krakowa. W 2011 r. pacjenci wyróżnili: Bożenę Szczepaniec, Magdalenę Gromadka-Długosz, Marię Kostrzewa-Seyoum.

Kapituła Plebiscytu co roku przyznaje również tytuł Super Lekarza i Super Przychodni Roku. Uhonorowani zostaną nim lekarze oraz placówki medyczne, które w trakcie dziesięcioletniej historii konkursu trzykrotnie zostali jego laureatami. Laureaci, którzy zostali uhonorowani tytułem Super Lekarza i Super Przychodni Roku, nie mogą brać udziału w kolejnych edycjach konkursu.
W ciągu dziesięciu lat przyznano 98 tytułów, w tym 12 stomatologom.

Plebiscyt "Lekarz i Przychodnia Roku" organizowany jest na terenie Małopolski od 2004 r. Pomysłodawcą oraz organizatorem przedsięwzięcia jest Agencja PR Image Line Communications wraz z Gazetą Krakowską i Okręgową Izbą Lekarską w Krakowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH