PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wrocław: doraźna pomoc stomatologiczna – jest kontrola NFZ

ms
25-07-2017, 09:07
Wrocław: doraźna pomoc stomatologiczna – jest kontrola NFZ Doraźna pomoc stomatologiczna we Wrocławiu kuleje (foto: pixabay)
Na funkcjonowanie Centrum Medycznego Estomedica przy ul. Słowiańskiej 27B we Wrocławiu, a właściwie na niefunkcjonowanie - skarżą się pacjenci. W tej sprawie prowadzona jest kontrola NFZ.

Chorzy ponoć często nie mogą skorzystać  z usług Estomedicy, jeśli przyjeżdżają do lecznicy przy ul. Słowiańskiej 27B z bólem zęba w niedziele lub w święta przed godz. 19.00.

Joanna Mierzwińska, rzecznik NFZ przypomina, że gabinet ten ma obowiązek przyjmować pacjentów w dni powszednie od godziny 19.00 do 7.00, a w święta i niedziele przez 24 godziny na dobę. - W związku z dużą liczbą skarg na ten gabinet, przy ul. Słowiańskiej prowadzona jest przez nas kontrola - informuje Gazetę Wrocławską rzeczniczka.

Nie jest wykluczone, że na gabinet nałożone zostaną kary finansowe, w ostateczności możliwe jest nawet odebranie kontraktu.

Dentystka Józefa Kulisiewicz z Centrum Medycznego Estomedica przyznaje, że 9 lipca nie było lekarza stomatologa w godzinach 13.00-19.00, gdyż zachorował.

W drugiej wrocławskiej lecznicy funkcjonującej w soboty, niedziele i w porze nocnej (ArtMedis przy ul. Sienkiewcza 47), poinformowano Gazetę Wrocławska, że w punkcie przy ul. Słowiańskiej dyżury nie są pełnione 24 godziny na dobę.

Czytaj więcej: gazetawroclawska.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH