PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Wrocław: 500 złotych za dyżur nocny, 1000 zł za świąteczny

jsz
17-12-2013, 11:08
Wrocław: 500 złotych za dyżur nocny, 1000 zł za świąteczny Wrocław: 500 złotych za dyżur nocny, 1000 zł za święto (Fot. Fotolia/PTWP)
Centrum Stomatologii AS-DENT przynajmniej do końca 2014 roku będzie świadczył nocną i świąteczną opiekę stomatologiczną we Wrocławiu. Poprzednia placówka zerwała kontrakt.

Nowy kontrakt oznacza, że Wrocławianie po miesięcznej przerwie, znów mogą leczyć się u dentysty w nocy i święta.

- Umowa z gabinetem dentystycznym została podpisana do końca 2014 roku. Przy ul. Energetycznej pacjenci będą przyjmowani w tygodniu od 19 do 7 oraz przez całą dobę we wszystkie weekendy i święta - poinformował DOW NFZ.

Centrum Stomatologii AS-DENT przedstawiło najlepszą z czterech ofert.

- Do pierwszego konkursu nikt się nie zgłosił, ale już do drugiego konkursu wpłynęły 4 oferty - mówi Joanna Mierzwińska, rzecznik prasowy dolnośląskiego oddziału NFZ. I jak podkreśla Joanna Mierzwińska - wygrała oferta najlepsza. - Byliśmy u wszystkich na kontroli, sprawdzaliśmy sprzęt, dostępność, cenę i ta placówka była na pierwszym miejscu - dodaje rzeczniczka NFZ.

Za 12-godzinny dyżur NFZ zapłaci 500 złotych, a za 24-godzinny 1000 złotych.

- Za gotowość nocną i świąteczną będziemy płacić ryczałtem. I to niezależnie od tego czy placówka przyjmie 1 pacjenta czy 50 - podkreśla Joanna Mierzwińska, rzecznik prasowy dolnośląskiego oddziału Funduszu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH