PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Wiemy kto pojedzie z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu. Wyniki konkursu.

Mirosław Stańczyk
25-05-2016, 08:02
Wiemy kto pojedzie z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu. Wyniki konkursu. konkurs.png
Wszystko już jasne. Komisja konkursowa oceniła nadesłane odpowiedzi w konkursie „Razem z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu”.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Nadesłane odpowiedzi, a w zasadzie należałoby powiedzieć autorskie miniprace, wnikliwie przeanalizowała komisja konkursowa, w skład której wchodzili:
- prof. Bartłomiej W. Loster prezydent PTS,
- dr Anna Lella, prezydent ERO FDI,
- Ewa Mastalerz współwłaścicielka firmy Exactus (organizator FDI Poznań 2016 i fundator nagród),
- Mirosław Stańczyk redaktor naczelny infoDENat24.pl organizator konkursu „Razem z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu”.

Przypomnijmy, że w konkursie zostały przewidziane dwie nagrody: 
- główna w postaci czterodniowego uczestnictwa w Dorocznym Światowym Kongresie Dentystycznym FDI Poznań 2016 (wartość 1480 zł) 
- druga w postaci jednodniowego uczestnictwa w wybranym dniu FDI Poznań 2016 (wartość 500 zł).

Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się w celu omówienia warunków odebrania nagród.

A teraz ważna informacja. Chcąc uhonorować wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie, jego organizatorzy zapowiadają niespodziankę, która z pewnością mile zaskoczy uczestników rywalizacji, a o której niebawem poinformujemy (ustalane są szczegóły).

Chcesz poznać laureatów konkursu? kliknij na ikonę poniżej

Czytaj także: Konkurs „Razem z infoDENT24.pl na FDI 2016 w Poznaniu” przyniósł budujące wnioski

Łatwo nie było. Wychodzi na to, że komisja konkursowa miała większe kłopoty z wyborem dwóch najlepszych nadesłanych odpowiedzi niż autorzy z ich zredagowaniem. Dlaczego?

Przyczyna jest jedna. Zdecydowana większość odpowiedzi na pytanie: Dlaczego Twoim zdaniem warto brać udział w międzynarodowych konferencjach naukowych - cechowała się przekonującym przekazem oraz oryginalną podejściem do tematu. Spośród wszystkich nadesłanych prac wybrano jedenaście najlepszych (powinno być dziesięć, ale nie sposób było odrzucić na tym etapie chociażby jedną, tę najniżej ocenioną). Prace jedenastu uczestników konkursu członkowie komisji konkursowej poddali szczegółowej analizie.

Jednomyślności nie było, aczkolwiek nie było także zasadniczych rozbieżności przy ustalaniu punktacji. Oczywiście w trakcie przyznawania punktów żaden z członków komisji nie znał personaliów autorów biorących udział w konkursie.

SŁOWA KLUCZOWE
ERO-FDI   Exactus   Anna Lella   Bartłomiej W. Loster   FDI Poznań 2016  

POLECAMY W SERWISACH