PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wieluń: akcja profilaktyczna dla stu ochotników

en
15-11-2017, 12:45
Wieluń: akcja profilaktyczna dla stu ochotników Akcję profilaktyczną w Wieluniu przewidziano dla stu chętnych (fot. pixabay)
Mieszkańcy Wielunia mogą wziąć udział w bezpłatnych badaniach stomatologicznych w ramach ogólnopolskiego projektu Ministerstwa Zdrowia. Muszą się tylko na nie zapisać.

Badania mają się odbyć w 17 listopada 2017 r., w przychodni Zdrowie przy ul. Mickiewicza w  Wieluniu. Warunkiem ich przeprowadzenia jest odpowiednia liczba chętnych. 

- W ramach badania oceniamy potrzeby stomatologiczne, udzielamy indywidualnych porad i wskazówek co do prawidłowej higieny i leczenia oraz dajemy próbki past i szczoteczki – wyjaśnia w rozmowie z portalem naszemiasto.pl Aleksandra Szczepkowska, lekarz dentysta z Zakładu Stomatologii Zachowawczej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, współorganizatorka profilaktycznej akcji.

Bezpłatne badania są częścią ogólnopolskiego projektu Ministerstwa Zdrowia. Ich celem jest sprawdzenie stanu zębów u stu pacjentów z województwa łódzkiego. W tym roku wybrano Wieluń jako miejsce realizacji projektu.

Więcej: wielun.naszemiasto.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH