PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Wielkopolski OW NFZ: ceny oczekiwane i etat przeliczeniowy

ms
31-07-2017, 08:33
Wielkopolski OW NFZ: ceny oczekiwane i etat przeliczeniowy WOW NFZ ceny oczekiwane i etaty przeliczeniowe (foto: pixabay)
OW NFZ w Poznaniu, w związku z ogłoszonymi 28 lipca 2017 r.  postępowaniami  konkursowymi na leczenie stomatologiczne, określił oczekiwane ceny jednostek rozliczeniowych oraz wielkość etatu przeliczeniowego.

Ceny jednostek rozliczeniowych:
- świadczenia ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18 roku życia – 1,15 zł;
- świadczenia stomatologicznej pomocy doraźnej – 550,00 zł.

Wielkość etatu przeliczeniowego na obszarze województwa wielkopolskiego w zakresie: świadczeń ogólnostomatologicznych dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18 roku życia - 15 000 pkt. miesięcznie.


Minimalny czas pracy lekarza dentysty w odniesieniu do wielkości etatu przeliczeniowego, na obszarze województwa wielkopolskiego w zakresie  świadczeń ogólnostomatologicznych dla dzieci i młodzieży do ukończenia 18 roku życia.

Liczba godzin udzielania świadczeń w tygodniu – 1 etat przeliczeniowy 30 godz.- 5 dni w  tygodniu,  tym jeden raz w godzinach popołudniowych do godz. 18.00 (nie dotyczy gabinetu stomatologicznego zlokalizowanego w szkole).

Liczba godzin udzielania świadczeń w tygodniu  ¾ etatu przeliczeniowego 22,5 godz. – 4 dni w tygodniu, tym jeden raz w godzinach popołudniowych do godz. 18.00 (nie dotyczy gabinetu stomatologicznego zlokalizowanego w szkole).

Liczba godzin udzielania świadczeń w tygodniu - ½ etatu przeliczeniowego 15 godz. – 3 dni w tygodniu, tym jeden raz w godzinach popołudniowych do godz. 18.00 (nie dotyczy gabinetu stomatologicznego zlokalizowanego w szkole).

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH