PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

weekenDENT: Co, gdzie, kiedy?

25-10-2012, 11:42
Nie masz planów na weekend? Marzysz o wyrwaniu się z domu lub gabinetu? Chcesz połączyć miłe z pożytecznym? Kontynuujemy cotygodniowy cykl, w który prezentujemy najciekawsze wydarzenia w branży stomatologicznej, które organizowane są w weekend. Przegląd jest subiektywny, a lista wydarzeń otwarta

 

Czytaj także: Organizujesz szkolenie dla dentystów? Dodaj bezpłatne ogłoszenie do bazy kursDENT

***

Sympozjum Central European Implant Academy (CEIA) 26-27.10.2012, Kraków
ORGANIZATOR: Biomet 3i/Dental Depot Wasio


W najbliższy piątek i sobotę w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie odbędzie się w Krakowie Sympozjum Central European Implant Academy (CEIA) jedno z największych wydarzeń edukacyjnych w branży stomatologicznej w Polsce. Sympozjum odbędzie się już po raz ósmy. W pierwszym dniu warsztaty poprowadzą włoscy naukowcy prof. dr hab. Tiziano Testori, dyrektor sekcji badawczej Implant Dentistry and Oral Rehabilitation Geleazzi Institute oraz prof. dr hab. Roberto Cocchetto.
Drugi dzień CEIA to z kolei praktyczne warsztaty interaktywne, zabiegi na żywo prowadzone przez mentorów oraz warsztaty z leczenia implantoprotetycznego w trudnych przypadkach.

Więcej informacji tutaj

***

80-lecie Dental Depot Wasio
ORGANIZATOR: Dental Depot Wasio, 26.10.2012, Kraków

Na 26 października zaplanowano także galę 80-lecia firmy Dental Depot Wasio. Szykujemy w tym roku niezwykłe show, które będzie łączyło w sobie historię firmy, historię ludzi tworzących Dental Depot Wasio, to co w nas najnowocześniejsze i to, co trzyma nas razem od pokoleń. Uczestnicy gali zostaną zabrani w podróż w przyszłość i w przeszłość. Chcemy w ten sposób pokazać historię firmy, jednocześnie nie nudząc. Wręczymy także nagrody tym, którzy od lat budują coraz silniejszą pozycję Dental Depot Wasio na środkowo-europejskim rynku implantologicznym mówi Małgorzata Wasio-Malinka, dyrektor marketingu Dental Depot Wasio.

Więcej informacji tutaj

Czytaj także: 80-lecie Dental Depot Wasio: Rynek zmierzy się ze świadomym pacjentem

SŁOWA KLUCZOWE
eduDENT   kursDENT   weekenDENT   Szkolenie  

POLECAMY W SERWISACH