PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

W Tłuszczu (nareszcie) NFZ kontraktuje usługi stomatologiczne

18-10-2012, 04:25
NFZ  siedziba centrali (foto infoDENT24.pl)
NFZ siedziba centrali (foto infoDENT24.pl)
Do października 2012 r. w Tłuszczu (mazowieckie) nie było gabinetu stomatologicznego, w którym można by leczyć zęby korzystając z powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. Teraz to się zmieniło, gdyż ośrodek zdrowia BIOS uruchomił gabinet stomatologiczny, który zaczął przyjmować pacjentów bezpłatnie (ma podpisany kontrakt z NFZ).

Gabinet stał się alternatywą dla praktyk prywatnych funkcjonujących w Tłuszczu. W BIOS przyjmować będzie dwóch lekarzy dentystów. Gmina wyremontowała pomieszczenia przeznaczone na gabinet. Z kolei całe wyposażenie kupiła firma Viva-Med Konończuk, która zajęła się wykonywaniem kontraktowych usługi stomatologicznych.
W BIOS przyjmowani będą dorośli i dzieci. Zakres oferowanych usług to: podstawowa opieka stomatologiczna z endodoncją, protetyka, chirurgia stomatologiczna, periodontologia. Gabinet jest także przystosowany do wykonywania zdjęć RTG zębów (przy fotelu pacjenta). Za pieniądze wykonywane będą także usługi stomatologii estetycznej. Gabinet dentystyczny BIOS czynny będzie od poniedziałku do piątku, od 10.00 do 18.00.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   NFZ   kontraktowanie   Wydarzenia   Kontraktowanie  

POLECAMY W SERWISACH