PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

W 2014 r. kongres FDI w New Delhi

07-05-2013, 00:01
W 2014 r. kongres FDI w New Delhi
W 2014 r. kongres FDI w New Delhi
Światowa Federacja Dentystyczna FDI ogłosiła, że gospodarzem Światowego Kongresu Stomatologicznego (Annual World Dental Congress) w 2014 roku będzie New Delhi (Nowe Delhi). To jedno z najważniejszych spotkań w branży stomatologicznej odbędzie się 11-14 września.

Kongres w stolicy Indii odbędzie się po raz drugi w historii. Pierwszy raz stomatolodzy z całego świata gościli w New Delhi w 2004 roku. Zarówno wtedy jak i za rok, FDI może liczyć na wsparcie organizacyjne ze strony Indian Dental Assocation (IDA).

- Cieszymy się, że władze FDI po raz kolejny wybrały Indie jako gospodarza swojej flagowej imprezy - to jest mądry wybór komentuje decyzję dr Pramod Gurav,  prezydent IDA.  - Indie są krajem wielkich możliwości w stomatologii. Kongres w New Delhi to przede wszystkim ważny sygnał dla wszystkich lekarzy dentystów i przemysłu stomatologicznego dodaje.

Wybór na gospodarza kongresu New Delhi argumentuje dr Orlando Monteiro da Silva, prezes FDI:

- Misją naszej organizacji jest osiągnięcie maksymalnych efektów w zachowaniu zdrowia jamy ustnej, gdzie lepiej realizować to zadanie, niż w jednym z najludniejszych i największych gospodarczo krajów świata przekonuje.

Przypomnijmy, że w tym roku Światowy Kongres Stomatologiczny odbędzie się w Stambule (28-31 sierpnia). W ubiegłym roku jubileusz 100-lecia Annual World Dental Congress obchodzono w Hong Kongu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   FDI   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH