• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Violetta Szycik Kobietą Sukcesu 20-lecia w woj. pomorskim

informacja prasowa/ms
05-05-2015, 08:11
Violetta Szycik Kobietą Sukcesu 20-lecia w woj. pomorskim Kobietą Sukcesu 20-lecia w woj. pomorskim (foto: archiwum)
Dr n. med. Violetta Szycik, prezes zarządu VIVADENTAL otrzymała nagrodę „Kobieta Sukcesu 20-lecia w Województwie Pomorskim".

Violetta Szycik, została wybrana spośród grona ponad stu laureatek, które w ciągu 20 lat trwania Konkursu „Kobieta Sukcesu" otrzymały nagrody. W rywalizacji od lat biorą kobiety z Pomorza odnoszące sukcesy we wszystkich dziedzinach aktywności zawodowej i społecznej, od: biznesu, polityki, kultury, nauki, sztuki, po sport i działalność charytatywną.

- Bardzo się cieszę z tak zaszczytnego wyróżnienia. To jest motywacja do jeszcze większej aktywności. Mam wiele planów, na których realizację ciągle brakuje czasu. Będę na pewno dalej powiększać struktury firmy - mówiła po otrzymaniu wyróżnienia. 

Zarządzana przez dr Szycik Spółka VIVADENTAL to międzynarodowy ośrodek kliniczny, szkoleniowy i naukowo-badawczy specjalizujący się w implantologii stomatologicznej, wyposażony w najbardziej zaawansowaną infrastrukturę technologiczną.

Powołany w strukturach firmy Instytut Vivadental rozwija działalność edukacyjną i naukowo-badawczą w kraju i za granicą, a kierunki rozwoju w tych dziedzinach obejmują Francję, Niemcy, Rosję, Kazachstan, Uzbekistan oraz Chiny.

Instytut VIVADENTAL wraz z Politechniką Gdańską prowadzi zaawansowane prace naukowo-badawcze nad innowacyjnmi produktami medycznymi dla stomatologii oraz doskonaleniem metod zabiegowych w oparciu o nowoczesne technologie z zastosowaniem biomateriałów, komórek macierzystych i czynników wzrostu. Na szczególną uwagę zasługuje nowatorska koncepcja stomatologicznych implantów personalizowanych o budowie anatomicznej oraz zastosowanie optycznej tomografii koherentnej w stomatologii. W planie jest kolejny projekt realizowany wspólnie Uniwersytetem w Bordeaux nad stworzeniem implantu stawu skroniowo-żuchwowego.

VIVADENTAL wspólnie z Politechniką Gdańską utworzył partnerstwo a następnie konsorcjum, które zostało wybrane przez Zarząd Województwa Pomorskiego jako jedna z czterech inteligentnych specjalizacji dla województwa pomorskiego pod nazwą „Long Healthy Life - Innowacje w profilaktyce, diagnostyce i terapii chorób cywilizacyjnych i starzejącego się społeczeństwa".

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH