PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Violetta Szycik „Kobietą sukcesu Pomorza" 2014

ms
29-04-2014, 11:55
Violetta Szycik „Kobietą sukcesu Pomorza Violetta Szycik „Kobietą sukcesu Pomorza" 2014 (foto: archiwum)
Dr n. med. Violetta Szycik, prezes zarządu Vivadental, do którego należy EUROPEAN IMPLANT & AESTHETICS CENTRE VIVADENTAL oraz EUROPEAN DENTAL IMPLANT INSTITUTE VIVADENTAL, otrzymała nagrodę w konkursie „Kobieta Sukcesu Pomorza". W gronie laureatek znajdują się kobiety aktywne w sferze: biznesu, nauki lub kultury, zajmujące się działalnością społeczną, artystyczną i sportową. Najważniejsze jednak, aby miały w tych dziedzinach ponadprzeciętne osiągnięcia.

Violetta Szycik nagrodę otrzymała z rąk Ryszarda Kokoszki - Przewodniczącego Konwencji Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego oraz Hanny Zych - Cisoń, wicemarszałka Województwa Pomorskiego.

Tak o wyróżnieniu mówiła laureatka

„Bardzo się cieszę z otrzymanej nagrody. To potwierdzenie wysokiej jakości pracy całego naszego zespołu oraz świadczonych przez nas usług. Podstawą sukcesu VIVADENTAL jest strategia dywersyfikacji, która w największym stopniu odnosi się do: form działalności, rynków zbytu, kanałów dystrybucji oraz stosowanych technologii. Nieustannie rozwijamy nasze przedsiębiorstwo. Każdego dnia spełniamy najwyższe kryteria i wyznaczmy ambitne cele, starając się aby nasz dorobek, potencjał i umiejętności wyróżniał nas i to nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Z pewnością nagroda doda nam skrzydeł do realizacji śmiałych zamierzeń."

VIVADENTAL to międzynarodowy ośrodek kliniczny, szkoleniowy i naukowo - badawczy, specjalizujący się w implantologii stomatologicznej i oferujący pacjentom możliwość spełniania najśmielszych marzeń o zmianie wyglądu przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć medycyny.

VIVADENTAL należy do międzynarodowej grupy naukowowo - badawczej prowadzącej badania naukowe nad wprowadzaniem implantów oraz rozwojem nowych procedur implantologicznych. Wspólnie z Politechniką Gdańską realizuje projekt badawczy mający na celu stworzenie unikalnych procedur zabiegowych w dziedzinie implantologii z zastosowaniem, biomateriałów, komórek macierzystych i czynników wzrostu, co ma uczynić te nowatorskie rozwiązania aktualnymi także w odległej przyszłości.

Klinika współpracuje z wieloma placówkami uniwersyteckimi na świecie. Jako jeden z nielicznych ośrodków oferuje lekarzom specjalistyczne programy kursów praktycznych w zakresie implantologii, implantoprotetyki oraz chirurgii stomatologicznej i sterowanej regeneracji tkanki kostnej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH