PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Uwaga, jest okazja podyskutowania z najsłynniejszym dentystą świata!

ms
12-03-2018, 12:43
Uwaga, jest okazja podyskutowania z najsłynniejszym dentystą świata! Bill Dorfman gościem PTSS w Poznaniu
Co łączy takie nazwiska jak: Toni Braxton, Ozzy Osbourne, Anthony Hopkins, Katy Perry, Mark Wahlberg, Anne Hathaway, Jessica Simpson? Oczywiście są gwiazdami światowego formatu, ale łączy je jeszcze coś, a właściwie ktoś - Bill Dorfman „najsłynniejszy dentysta świata”. To dzięki jego pracy artyści, przykuwający uwagę mediów na całym świecie, mogą olśniewać publiczność perfekcyjnym uśmiechem.

Będzie okazja zapytać uznanego kolegę z branży „jak to się robi”, bo Bill Dorfman pojawi się w Poznaniu jako specjalny gość konferencji „Dental News” (od 6 do 8 kwietnia 2018 r.). Okazja to niepowtarzalna, gdyż Bill Dorfman jeszcze w Polsce nie był.

Jeśli jednak ktoś nie wie kim jest Bill Dorfman – wyjaśniamy: to prawdziwa ikona stomatologii estetycznej, jeden z najbardziej zasłużonych członków American Academy of Cosmetic Dentistry. To dentysta, który nie ogranicza się tylko do leczenia. Świadczy o tym chociażby wydanie w 2006 r. bestsellera New York Times’a „Billion Dollar Smile”.

Dr Bill, bo tak się go powszechnie nazywa, często gości jako ekspert w takich programach jak: „The Doctors”, „Extreme Makover”, „Larry King Live” czy „Oprah”.

Od dawna angażuje się w filantropię, w 2007 r. utworzył Leap Foundation, której głównym założeniem jest wspieranie młodzieży w dążeniu do ich marzeń. 

Jednym nazwiskiem, chociażby byłby to Bill Dorfman nie da się wypełnić konferencji „Dental News”, obok praktyka światowej sławy w Poznaniu pojawią się także m.in.: dr n. med. Ziemowit Franaszek, dr Darius Tomina z Rumunii, dr n. med. Doni Allecou, dr. Mohammed Hamdy z Egiptu, dr hab. n. med. Marzena Wyganowska-Świątkowska, dr n. med. Tomasz Kulczyk, dr. Shadi Fietz z Niemiec, dr Emad Youssef z Niemiec oraz dr n. med. Andrzej Szwarczyński.

Uczestnicy konferencji będą mieli okazję wysłuchać wykładów znakomitych gości zarówno w piątek (6 kwietnia) jak i w sobotę (7 kwietnia). Natomiast w niedzielę (8 kwietnia) na chętnych czekają warsztaty praktyczne oraz sesja naukowa.

Uwaga! Rejestracja już ruszyła

Organizatorem wydarzenia jest poznański oddział Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii.

A tak o najsłynniejszym dentyście świata pisał infoDENT24.pl w 2014 r.
Nazywam się dr Dorfman, dr Bill Dorfman - tak zapewne przedstawia się najsłynniejszy dentysta świata. Nie bez kozery nawiązujemy do wypowiedzi niewątpliwie najsłynniejszego agenta świata. Na fotelu dr. Billa Dorfmana zasiadają najsłynniejsze gwiazdy Hollywood. Nie to jest jednak główna przyczyna sławy dr. Billa Dorfmana. W życiorysie dentysty wątek „najsłynniejszy" występuje nader często.

Praktyka „Beverly Hills Cosmetic Dentist Dr. Bill Dorfman" to sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, znakomicie dające sobie radę w sercu amerykańskiego show businessu. Dr. Bill Dorfman gra główne skrzypce w hitowym serialu stacji TV ABC „Extreme Makeover", w którym najlepsi lekarze dentyści przywracają blask uśmiechom z reguły znanych ludzi. Poza tym dentysta z Beverly Hill odgrywa jedną z najważniejszych ról w talk show „The Doctors".

SŁOWA KLUCZOWE
Bill Dorfman   PTSS Poznań  

POLECAMY W SERWISACH