PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

U kogo leczy zęby Konstanty Radziwiłł?

ms
26-01-2017, 11:29
U kogo leczy zęby Konstanty Radziwiłł? Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł (foto: Fotolia/PTWP)
- Ja chodzę do pani doktor, która jest moją przyjaciółką od lat i nie zamieniłbym ją na inną – odpowiedział minister zdrowia Konstanty Radziwiłł na pytanie: czy był ostatnio u dentysty „państwowego”.

- To co z tym dentystą u pana, był pan ostatnio u dentysty „państwowego”  - wypytywał ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła, Sławomir Jastrzębowski  redaktor naczelny Super Expressu.

- Czy ja chodzę do „państwowego” dentysty – grał na zwłokę szef resortu zdrowia, gdy Sławomir Jastrzębowski po raz kolejny pytał o formułę leczenia stomatologicznego.

- Ja chodzę do pani doktor, która jest moją przyjaciółką od lat i nie zamieniłbym ją na inną.

- Pięknie Pan wybrnął – z uznaniem ocenił odpowiedź dziennikarz.

- No ale tak jest. Myślę, że tak jest w dużej części świadczeń zdrowotnych, że chodzimy do tego do kogo mamy zaufanie – tłumaczył Konstanty Radziwiłł.

- Często chodzimy prywatnie – skomentował Sławomir Jastrzębowski .

- To jest sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, zwłaszcza wtedy, kiedy różni się jakość opieki, a nie tylko komfort. Kiedy ja chodzę do mojej ukochanej pani doktor dentystki, bo taki jest mój wybór, to jest ok – skomentował minister zdrowia.

- Mamy takie prawo i nie będziemy tego zmieniać, ale nie może być tak, że nie ma alternatywy. Nie mówię tego tylko o stomatologii, ale o wielu innych miejscach – dopowiedział rozmówca Sławomira Jastrzębowskiego.

Więcej: tv.se.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   Konstanty Radziwiłł  

POLECAMY W SERWISACH