PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Szczecin: wybory prezydenckie z zębem

ŁS
04-09-2014, 13:34
Szczecin: wybory prezydenckie z zębem Wyścig o fotel prezydenta Szczecina, ze stomatologią w tle, nabiera rozpędu (fot. Fotolia/PTWP)
Jak informowaliśmy w czwartek rano, lek. dent. Łukasz Tyszler - być może - będzie ubiegał się fotel prezydenta Szczecina. Nie czekając na rozgrywki polityczne w PO, kandydat Prawa i Sprawiedliwości – Artur Szałabawka już zapowiada, że jeżeli wygra, w każdej szkole w mieście będzie pracował dentysta.

Kampania na tzw. „dentystę w szkole", należy do najpopularniejszych. Nie ma tu znaczenia, czy mówimy o wyborach samorządowych, czy polityce przez duże „P" rozgrywanej na Wiejskiej w Warszawie. Jeżeli czegoś nie ma - to łatwo powiedzieć, że się to zrobi. Słyszeliśmy to wielokrotnie.

Kandydat PiS Artur Szałabawka widocznie zna sposób na prężny rozwój szkolnych gabinetów stomatologicznych. Swoje obietnice nazywa zobowiązaniami.

Przypominamy, że kandydatem PO w Szczecinie, może zamiast Łukasza Tyszlera, być obecny minister zdrowia Bartosz Arłukowicz. Jesteśmy ciekawi, czy również on wyniesie kwestie stomatologiczne na piedestał kampanii.

Wyścig o fotel prezydenta Szczecina, ze stomatologią w tle, nabiera rozpędu.

Czytaj także:

Lekarz dentysta Łukasz Tyszler prezydentem Szczecina?
 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH