PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Szablony umów weryfikacji danych tylko do końca roku

en
22-12-2017, 08:06
Szablony umów weryfikacji danych tylko do końca roku Jest niewiele czasu na sprawdzenie poprawności danych w umowie z NFZ (fot. pixabay)
Tylko do  31 grudnia 2017 r. dentyści działający w woj. podkarpackim mogą  weryfikować poprawność danych zawartych w przygotowanych szablonach umów na rok 2018.

Podkarpacki Oddział Wojewódzki NFZ w Rzeszowie rozpoczął aneksowanie umów wieloletnich na rok 2018. W związku z tym dentyści, którzy w ramach umowy z funduszem udzielają świadczeń stomatologicznych, powinni sprawdzić poprawność swoich danych w szablonie umowy.

Szablony będą umieszczone na portalu świadczeniodawcy. Do tych szablonów zostanie przeniesiony potencjał dostępny w ostatnim dniu trwania umowy w 2017 r. oraz dostępny w portalu potencjału na 1 stycznia 2018 r. ( zgodnie z komunikatem z 5 grudnia 2017).

W szablonie będzie skopiowany również numer rachunku bankowego, więc dentyści nie muszą  składać wniosków dotyczących kont bankowych do umów.

Numer rachunku bankowego „skopiowany” do umowy na 2018 r. będzie można sprawdzić w portalu świadczeniodawcy- w części „Umowy na realizację świadczeń – Moje umowy – rok 2018.”

Ci lekarze dentyści, którzy chcieliby jednak zmienić numery kont bankowych od 1 stycznia 2018 r.  proszeni są o składanie odpowiednich wniosków w styczniu 2018 r. 

W portalu świadczeniodawcy w części "Umowy na realizacje świadczeń" zostanie udostępniony raport z utworzenia szablonu umów. Będzie on zawierał informacje o potencjale umowy, który nie został przeniesiony do szablonu umowy utworzonego funkcją automatycznego tworzenia szablonu umów (ATSU). Warto więc rzetelnie przeanalizować ten raport.

Kolejność postępowania podczas weryfikacji danych w portalu potencjału -"Aneksowanie Umów”

Więcej: nfz-rzeszow.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
NFZ   kontraktowanie 2018  

POLECAMY W SERWISACH