PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Styczeń 2016 r.: rekordowe wyniki infoDENT24.pl

ms
01-02-2016, 08:03
Styczeń 2016 r.: rekordowe wyniki infoDENT24.pl infoDENT24.pl rekordy oglądalności
W styczniu 2016 r. liczba tzw. unikalnych użytkowników serwisu infoDENT24.pl była o 18 proc. wyższa niż w styczniu 2015 r. (jeden z najlepszych rezultatów od momentu powstania portalu). Podobny wzrost dotyczył liczby odsłon (drugi wynik w historii).

Przedstawiamy listę styczniowych materiałów, które cieszyły się wśród czytelników największą popularnością.

10 Prof. Mansur Rahnama w składzie Polskiej Komisji Akredytacyjnej
Prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama powołany został do składu Polskiej Komisji Akredytacyjnej - instytucji, która dba o jakość kształcenia na polskich uczelniach.

Wypełnienia amalgamatowe, w czym tkwi sedno sprawy
Amalgamat w gabinecie stomatologicznym powoduje kilka problemów m.in. związanych z utylizacją rtęci i jej wpływem na zdrowie dentystów. O wypełnieniach amalgamatowych z perspektywy pacjenta mówi lek. stom. Dorota Stankowska.

Czas pracy w gabinecie: dentysta – lekarzem, ale także pracodawcą
Do sądu trafiła sprawa asystentki stomatologicznej, która domagała się zapłaty za nadgodziny. Okazuje się, że wydanie werdyktu w tego typu sprawach nie jest sprawą prostą.

Dlaczego także twój pacjent może zapytać o paragon
Urzędy skarbowe kierują swoją uwagę w stronę lekarzy i lekarzy dentystów, którym pacjenci płacą za otrzymaną pomoc medyczną.

100 tys. zł za błąd w leczeniu, a może wymiar nadmiernych oczekiwań pacjentki
Leczenie protetyczne było przyczyną wielu dolegliwości - dowodziła przed sądem pacjentka, która żądała od dentystki 100 tys. zł tytułem zadośćuczynienia i odszkodowania. Na szczęście dla pozwanej, ocena zdarzeń dokonana przez sąd była zgoła inna.

Dentysto nie odsyłaj pacjentów do specjalistów chirurgów
Czy świadczący usługi ogólnostomatologiczne mogą odsyłać pacjentów w sprawie ekstrakcji zęba "na NFZ"?

Be Active Dentist: jeszcze niszowa inicjatywa zapaleńców, czy już powszechny ruch dentystów z inicjatywą
O Be Active Dentist słyszał zapewne każdy lekarz dentysta i student stomatologii. Czym jest BAD po pięciu latach funkcjonowania i czym ma być po następnych pięciu latach - infoDENT24.pl pyta Macieja Michalaka, prezesa Zarządu Głównego Fundacji Be Active Dentist.

POLECAMY W SERWISACH