PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Stomatologia: NFZ Łódź daje krótkie terminy na aneksy umów

kan
06-11-2017, 08:09
Stomatologia: NFZ Łódź daje krótkie terminy na aneksy umów Aneksowanie umów na leczenie stomatologiczne na terenie woj. łódzkiego (fot. pixabay)
Łódzki OW NFZ rozesłał do dentystów, mających podpisane kontrakty, pisma (w formie elektronicznej)  z propozycjami finansowymi na okres rozliczeniowy w 2018 r.

W Łódzkim Oddziale Wojewódzkim NFZ zaczęło się aneksowanie załączników tzw.  rzeczowo-finansowych na kolejny okres rozliczeniowy  (2018 r.). 

Pisma z propozycją finansową na leczenie stomatologiczne zostały umieszczone w Portalu Świadczeniodawcy w postaci dokumentów "pdf", są podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

ŁOW NFZ nie wysłał korespondencji w formie tradycyjnej - papierowej, a jedynie w postaci elektronicznej. Pliki z propozycją zabezpieczone są tym samym kodem, który służy świadczeniodawcom do logowania się w aplikacji związanej z aneksowaniem umów. Kod ten nie służy  do zalogowania się na serwis MUS, a jedynie do aplikacji związanej z aneksowaniem umów znajdującej się w serwisie MUS. Dodatkowo świadczeniodawcy, dla których przygotowano propozycje wartości aneksów na 2018 r. otrzymają na konto administratora w Portalu Świadczeniodawcy komunikat przypominający posiadany kod. Dentyści, którzy podpisali pierwszą umowę w 2017 r. i jeszcze nie dysponują kodem dostępu, również otrzymają taki komunikat.

Aplikacja internetowa służąca do zaakceptowania propozycji ŁOW NFZ planu rzeczowo-finansowego na kolejny okres rozliczeniowy znajduje się pod adresem:

https://www.nfz-lodz.pl/dla-swiadczeniodawcy/mus-link.

Aplikacja zostanie udostępniona  6 listopada 2017 r.

Co zrobić?

Plan rzeczowo-finansowy, przygotowany zgodnie z załączoną w komunikacie instrukcją
oraz oświadczenie o aktualizacji potencjału i spełnieniu warunków koniecznych do realizacji świadczeń wynikających z aktualnych przepisów, trzeba wydrukować, podpisać i dostarczyć do siedziby ŁOW NFZ przy ulicy Kopcińskiego 56 do pokoju 205 lub do odpowiedniej delegatury w Piotrkowie Trybunalskim, Skierniewicach, lub w Sieradzu.

Termin złożenia dokumentów: 10 listopada 2017 r.

Więcej: nfz-lodz.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
NFZ   leczenie stomatologiczne  

POLECAMY W SERWISACH