PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Startuje Parlamentarny.pl - wszystko, co musisz widzieć przed wyborami

ms
07-09-2015, 10:46
Startuje Parlamentarny.pl - wszystko, co musisz widzieć przed wyborami Rusza Parlamentarny.pl (foto: Sejm)
Wystartował Parlamentarny.pl, nowy serwis internetowy stworzony przez Grupę PTWP, wydawcę uznanych portali i czasopism gospodarczych. W gorącym okresie przedwyborczym skupi się on na przedstawieniu programów komitetów wyborczych oraz ich kandydatów na posłów i senatorów.

Spraw istotnych dla środowiska lekarzy dentystów, które wymagają interwencji parlamentarzystów jest wiele. Być może byłoby ich zdecydowanie mniej, gdyby w ławach poselskich i senatorskich zasiedli przedstawiciele branży stomatologicznej.

W mijającej kadencji głos posła Piotra Chmielowskiego (SLD), który wiele uwagi poświęcał temu co się dzieje w stomatologii nie miał siły przebicia, także dlatego, że nie uzyskiwał należytego wsparcia wśród parlamentarzystów, którzy chcieliby reprezentować stanowisko lekarzy dentystów.

Okazuje się, że nawet premier Ewa Kopacz – z wykształcenia lekarz - otoczona gronem koleżanek i kolegów po fachu, niewiele ma czasu na zgłębianie kwestii istotnych dla środowiska lekarzy dentystów. Wezwanie „dentyści do szkół” to za mało, żeby mówić o tym, że coś dobrego w kwestii walki z epidemią próchnicy Polaków tworzy się w Parlamencie. Czy to się zmieni? Wszystko zależy od tego kto wygra jesienne wybory parlamentarne. W głosowaniu lekarzom dentystom niewątpliwie pomoże Parlamentarny.pl.

Parlamentarny.pl to podstawowy portal świadomego wyborcy. Dlaczego? Nadchodzące wybory do Sejmu i Senatu będą wyjątkowe, inne niż wcześniejsze – komentatorzy polskiej sceny politycznej są co do tego zgodni. Przy podejmowaniu wyborczych decyzji przestają się bowiem liczyć odwołania do czasu sprzed 1989 r. Przez 25 lat dorosło nowe pokolenie, Polska zbudowała demokrację i gospodarkę rynkową. Wyborcy chcą się odnieść właśnie do tego najbliższego kontekstu.

To, co najważniejsze
Ciśnienie w wyborczym kotle rośnie także z tego powodu, że, według sondaży, możliwa jest pierwsza od ośmiu lat zmiana koalicji rządowej. Akces do wyborów zgłosiły nie tylko znane ugrupowania, ale także wiele mniejszych, które w możliwej zmianie upatrują swojej szansy.

Stworzoną latem redakcję Parlamentarnego.pl tworzy zespół z wieloletnim doświadczeniem w redakcjach internetowych. Wspierają ich zaprawieni w bojach redaktorzy i publicyści czołowych dziś serwisów Grupy PTWP: Wnp.pl, Rynekzdrowia.pl, Portalsamorzadowy.pl, Pulshr.pl, Farmer.pl, czy też Portalspożywczy.pl, którzy gwarantują rzetelne i kompleksowe sprofilowane analizy przedwyborcze.

SŁOWA KLUCZOWE
poseł   sejm   Ewa Kopacz  

POLECAMY W SERWISACH