PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Stambuł gotowy na Światowy Kongres Stomatologiczny FDI

26-08-2013, 00:01
Stambuł gotowy na Światowy Kongres Stomatologiczny FDI (fot. wikipedia.org)
Stambuł gotowy na Światowy Kongres Stomatologiczny FDI (fot. wikipedia.org)
Już w najbliższą środę (28 sierpnia), w tureckim Stambule rozpocznie się Światowy Kongres Stomatologiczny FDI (Annual World Dental Congress). Jedna z największych imprez branżowych potrwa do 31 sierpnia.

FDI, jak co roku, oferuje bogaty program naukowy. W agendzie znalazły się m.in.: konferencje, panele dyskusyjne, praktyczne kursy, omawianie ciekawych przypadków. Podczas śniadaniowych sesji eksperckich zbierać się będą specjaliści z danej dziedziny stomatologii, aby podzielić się doświadczeniem z uczestnikami kongresu. Omówione zostaną wyniki najnowszych badań naukowych.

W wydarzeniu współorganizowanym przez Tukish Dental Assocation (TDA) weźmie udział 37 międzynarodowych oraz 21 krajowych wykładowców. Na stoiskach zaprezentuje się ponad 200 firm. Wiele produktów, właśnie podczas AWDC, będzie miało premierę.

Kongres odbędzie się na terenie Istambul Congress Center. Wykłady będą prowadzone w języku angielskim i tureckim, niektóre spotkania będą tłumaczone symultanicznie. Każdy uczestnik dostanie identyfikator z systemem kodów kreskowych, który umożliwi uczestnictwo w wykładach.

Więcej informacji dotyczących kongresu można znaleźć na stronie: www.fdiworldental.org

Przypomnijmy, że Światowa Federacja Dentystyczna FDI ogłosiła już, że gospodarzem Światowego Kongresu Stomatologicznego (Annual World Dental Congress) w 2014 roku będzie New Delhi (Nowe Delhi) od 11 do 14 września.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
newsDENT   FDI   Światowy Kongres Stomatologiczny   Wydarzenia  

POLECAMY W SERWISACH