PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Spłonął gabinet stomatologiczny „Vita-Dent" w Żarach

ms
09-01-2018, 07:58
Spłonął gabinet stomatologiczny „Vita-Dent Gabinet stomatologiczny strawił ogień (foto: pixabay)
Dramatycznie skończył się rok 2017 dla właścicieli Vita-Dent w Żarach, przy ul. Moniuszki 11. Budynek, w którym znajdował się gabinet stomatologiczny spłonął doszczętnie.

Jednocześnie pożar strawił aptekę „W Pasażu”.

Właściciele obu placówek piszą: gabinet stomatologiczny i apteka były nie tylko miejscem naszej pracy, ale również miejscem świadczenia wieloletniej pomocy stomatologicznej i farmaceutycznej dla wielu mieszkańców Żar i okolic.

Pragniemy zapewnić wszystkich naszych pacjentów, iż mimo zaistniałej sytuacji nie pozostawimy Was bez opieki. Wszelkie zobowiązania obu placówek dotyczące kontynuacji leczenia stomatologicznego, jak i zobowiązania apteczne przejmuje Łużyckie Centrum Medyczno mieszczące się przy ul. Strzelców 10. Czekamy w tamtejszej przychodni stomatologicznej „Nita-Dent" oraz w aptece Łużyckiej.

Jednocześnie chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim, którzy w tak trudnym momencie wspierali nas. Słowa otuchy, które do nas płyną, są dla nas wartością I źródłem siły do dalszych działań. Za każdy wyraz okazywanej życzliwości serdecznie dziękujemy.

My też ślemy przyjazne myśli i życzenia szybkiego pokonania przeciwności losu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH