PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

See you in Poznań: Kongres FDI 2016 ma stronę internetową

ms
03-09-2015, 08:12
See you in Poznań: Kongres FDI 2016 ma stronę internetową Szukaj strony FDI 2016 (foto: Fotolia)
Wystartowała strona internetowa Dorocznego Światowego Kongresu Stomatologicznego FDI Poznań 2016.

Pod adresem www.fdi2016poznan.org dostępne są najważniejsze informacje dotyczące wydarzenia.

Choć do rozpoczęcia Kongresu pozostał rok, organizatorzy już teraz zachęcają do zapoznania się ze stroną internetową FDI Poznań 2016. W poszczególnych zakładkach znalazły się informacje o: ważnych datach, programie naukowym, czy imprezach towarzyszących Kongresowi. Są także wstępne wskazówki dla wystawców.

Angielskojęzyczna wersja strony zawiera informacje o Polsce i atrakcjach poszczególnych regionów. W serwisie umieszczono propozycje pakietów turystycznych dla zagranicznych gości oraz informacje o transporcie i bazie noclegowej. To ukłon w stronę dentystów z całego świata, którzy Poznań odwiedzą w liczbie kilku tysięcy. 

- Zachęcamy do regularnego odwiedzania zakładki „Aktualności”, poprzez którą będziemy przekazywać najważniejsze wiadomości, zarówno dla uczestników jak i wystawców – informuje prof. Bartłomiej W. Loster, prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz prezydent FDI 2016 AWDC.

- Postępy przygotowań można śledzić nie tylko na oficjalnej witrynie, ale także w serwisach społecznościowych: Facebook, G+ i Twitter. Będziemy obecni na łamach branżowych czasopism i portali oraz w trakcie targów i konferencji dentystycznych. Podczas tegorocznej edycji CEDE zaprezentujemy pierwszy numer polskiego wydania „See you in Poznań magazine”. Obcojęzyczne wersje „SYIP magazine” będą promować Kongres poza granicami kraju – dodaje prof. Honorata Shaw, wiceprezydent PTS, Główny Koordynator Kongresu.

104. Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny FDI odbędzie się w Poznaniu 7 - 10 września 2016 r. To prestiżowa konferencja z udziałem wybitnych ekspertów z kraju i zagranicy, połączona z międzynarodową wystawą sprzętu i materiałów oraz debatą nad kierunkami światowej polityki stomatologicznej.

W ostatnich latach Kongres gościł w: Indiach, Turcji, Chinach, Meksyku, Brazylii, Singapurze. W tym roku gospodarzem jest Bangkok (22-25 września, Tajlandia). Polska będzie organizatorem wydarzenia po raz pierwszy w historii. Gospodarze Kongresu spodziewają się, że do Poznania przyjedzie ponad 12 tys. uczestników. 

Ewa Mastalerz współwłaścicielka firmy Exactus, organizatora corocznej wystawy CEDE oraz FDI 2016, tak mówiła w rozmowie z infoDENT24.pl o przyszłorocznym wydarzeniu. Kongresy FDI rządzą się trochę innymi prawami. Na Kongresy FDI przyjeżdżają uczestnicy z całego świata, równolegle z Kongresem toczą się obrady Światowego Parlamentu Dentystycznego, Komitetów Regionalnych, różnego rodzaju Komisji FDI. Całe to wydarzenie jest nieporównywalne do jakiegokolwiek tego typu imprezy odbywającej się Polsce. Kongresowi będzie również towarzyszyła wystawa, jednak nie CEDE. CEDE powróci w 2017 roku.

Więcej: Ewa Mastalerz: CEDE 2015 to także nowe spojrzenie na problematykę codziennej praktyki lekarza dentysty

Czytaj także: Zamachy w Bangkoku, ale kongres FDI bezpieczny 

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH