PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Samorząd lekarzy dentystów: dużo się będzie dziać

ms
31-08-2016, 09:29
Samorząd lekarzy dentystów: dużo się będzie dziać  O samorządzie lekarzy i lekarzy dentystów (foto: infoDENT24.pl)
Na 1 września zaplanowano spotkanie lekarzy dentystów, członków NRL z prezesem NRL. 2 września odbyć się mają wybory wiceprezesa NRL (lekarza dentysty). W tym samym dniu odbyć się mają rozmowy grupy dentystów w MZ na temat spraw dotyczących samorządu zawodowego.

Jak dowiaduje się infoDENT24.pl, na 1 września zaplanowano spotkanie lekarzy dentystów, członków NRL z prezesem NRL, Maciejem Hamankiewiczem. Temat narady - omówienie problemów wynikających z wykonywania zawodu lekarza stomatologa.

Spotkanie to odbędzie się w przeddzień wyboru lekarza dentysty na funkcje wiceprezesa NRL i przewodniczącego KS NRL. Z pewnością termin narady nie jest przypadkowy.

Przypomnijmy, że niespełna dwa tygodnie temu (19 sierpnia) odbyło się już spotkanie w NRL, o którym pisaliśmy w materiale NRL wielowątkowo o wykonywaniu zawodu lekarza dentysty w Polsce

2 września (dzień wyboru wiceprezesa NRL) sygnatariusze lipcowego pisma do MZ mają spotkać się w ministrem zdrowia. Temat rozmowy będzie dotyczył m.in. zwiększenia samostanowienia lekarzy dentystów we wspólnym samorządzie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Konstanty Radziwiłł   samorząd lekarski  

POLECAMY W SERWISACH