PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Rekordowy infoDENT24.pl w lutym 2017 r.

ms
01-03-2017, 09:40
Rekordowy infoDENT24.pl w lutym 2017 r. Rekord lutowy infoDENT24.pl
Luty, pomimo że jest najkrótszy w roku, był miesiącem, w którym infoDENT24.pl zanotował rekordowe wyniki, licząc od momentu powstania we wrześniu 2014 r. i to zarówno pod względem liczby odsłon, jak i liczby tzw. unikatowych użytkowników.

Osiągnięcie cieszy nas tym bardziej, że jest to już drugi z rzędu rekordowy wynik (po styczniu 2017 r.). Wszystkim Czytelnikom serdecznie dziękujemy.

W lutym 2017 r. podwyższyliśmy najlepsze – jak dotychczas - wyniki ze stycznia 2017 r.: o 11 proc. – biorąc od uwagę liczbę odsłon i o 5,1 proc. pod względem tzw. unikatowych użytkowników.

W lutym 2017 r. liczba odsłon wzrosła wobec lutego 2016 r. o 18,8 proc., a liczba unikatowych użytkowników o 20,4 proc.

Przedstawiamy listę materiałów z lutego 2017 r., które cieszyły się wśród Czytelników infoDENT24.pl największą popularnością.

10) Od mostu do wyroku sądowego
Miał być most, skończyło się na żądaniu pacjentki wobec dentystki wypłaty 18 tys. zł, w tym 15 tys. zł – tytułem zadośćuczynienia i 3 tys. zł  - zwrotu kosztów leczenia. Kobieta nie dostała nic.

9) Kto wymyślił, że jest za dużo dentystów?
Powszechna jest opinia w środowisku lekarzy dentystów, iż biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku, zdecydowanie za dużo jest osób, które kończą stomatologię na uniwersytetach medycznych. Tymczasem…

8) Racje pacjenta vs. racje dentysty, kto ma…rację?
Pacjentka poszła do mediów na skargę na Citodent, bo tam nie chcieli przyjąć jej syna z bólem zęba. Znieczulica? Sprawa wygląd inaczej, gdy posłucha się drugiej strony.

7) Pięć grzechów głównych pacjentów
Bydgoska Stomatologia i Profilaktyka Blask Uśmiechu postanowiła podzielić się z internautami wiedzą na temat tego jakie zachowania pacjentów budzą największą niechęć wśród dentystów. Ciekawe, czy odczucia innych stomatologów są podobne?

6) Wojciech Ryncarz: współczesny Judym
Od podstaw zorganizował klinikę w Katmandu, przez wiele lat angażował w jej funkcjonowanie swój: czas, zapał i wysiłek - Wojciech Ryncarz, prezes PASE, człowiek nietuzinkowy.

5) Dentysta bez jakichkolwiek „dedykowanych” szkoleń może opisywać zdjęcia RTG swoich pacjentów
Szkolenia, obowiązkowe certyfikaty i egzaminy – czy rzeczywiście dentysta musi legitymować się dokumentem z urzędową pieczęcią, aby móc - zgodnie z prawem - opisywać zdjęcia RTG swoich pacjentów? Mecenas Arkadiusz Jóźwik stanowczo zaprzecza istnieniu takich wymogów.

SŁOWA KLUCZOWE
infoDENT24.pl   ranking artykułów  

POLECAMY W SERWISACH