PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Przychodnia stomatologiczna pod gołym niebem?

ms
13-11-2017, 10:52
Przychodnia stomatologiczna pod gołym niebem? Stomatologia pod chmurką (foto: pixabay)
Tak być może w Wadowicach, gdyż władze powiatu nie przedłużyły umowy najmu Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej mieszczącej się przy ul. Wojtyłów 16.

Przychodnia stomatologiczna w Wadowicach ma zgodę na funkcjonowanie w dotychczasowej siedzibie tylko do końca 2017 r. i podpisany kontrakt z NFZ na rok 2018.

Jaka jest przyczyna tej sytuacji?  Otóż Zarząd Powiatu Wadowickiego podjął decyzję o przekazaniu budynków przy ul. Wojtyłów 14 oraz 16 w Wadowicach na potrzeby Środowiskowego Domu Samopomocy w Wadowicach oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wadowicach.

Przedstawiciele Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej próbowali interweniować, dowiedzieli się jednak od starosty Bartosza Kalińskiego, że nie ma możliwości przedłużenia umowy najmu lokalu użytkowego w budynku przy ul. Wojtyłów 16 na kolejny okres z dotychczasowym najemcą.

Przychodnia od lat prowadziła w tym miejscu Poradnię Stomatologiczną, Poradnię Stomatologiczną Dla Dzieci oraz Poradnię Chirurgii Stomatologicznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
kontraktowanie   dentysta  

POLECAMY W SERWISACH