PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Prezes NRL o Kongresie FDI

ms
08-09-2016, 13:00
Prezes NRL o Kongresie FDI Maciej Hamankiewicz wita uczestników Kongresu FDI w Poznaniu (foito: infoDENT24.pl)
- Imponuje rozmach i precyzja organizacji - Maciej Hamankiewicz, prezes NRL dzieli się z infoDENT24.pl wrażeniami z pobytu na Kongresie FDI w Poznaniu, m.in. z uczestnictwa w uroczystej ceremonii otwarcia.

Maciej Hamankiewicz: Patrick Hescot jako prezes Światowej Organizacji Dentystycznej FDI, jak i wielu innych lekarzy dentystów z całego świata jest pod wrażeniem wspaniałej precyzyjnej organizacji Kongresu. Podkreślenia wymaga fakt, że niektórzy uczestnicy z zaskoczeniem przyjęli obraz Polski jako kraju przepięknego i nowoczesnego.

Rozmach Kongresu FDI jest większy niż wielu kongresów międzynarodowych, w których uczestniczyłem. Niezwykłe było otwarcie z prezentacją flag wszystkich krajów z jakich przybyli uczestnicy Kongresu. Niektóre delegacje, szczególnie te liczniejsze i z krajów południowych na widok barw narodowych wznosiły okrzyki radości. To było naprawdę wzruszające.

Zdaję sobie z tego sprawę, że osiągnięty efekt wymagał pracy wielu osób. Szczególnym wysiłkiem i zaangażowaniem ze strony samorządu lekarskiego wykazała się doktor Anna Lella, która już od wielu miesięcy pracowała nad tym sukcesem.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Maciej Hamankiewicz   Anna Lella   FDI Poznań 2016  

POLECAMY W SERWISACH