PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Planmeca Oy globalnym partnerem Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej

ms
14-12-2017, 10:42
Planmeca Oy globalnym partnerem Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej ŚDZJU 2018
Z takiego obrotu sprawy niezwykle zadowolona jest prezydent FDI dr Kathryn Kell, która nie kryła, że dzięki firmie Planmeca Oy kolejny Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej (20 marca 2018 r.) przyniesie szczególnie satysfakcjonujące efekty.

W 2018 r. motywem przewodnim Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej będzie hasło „Think Mouth, Think Health”. W 2017 r. było przesłanie „Live Mouth Smart”.

Co można zrobić ze Światowym Dniem Zdrowia Jamy Ustnej? Można go wykorzystać, odnotować, niestety można także zignorować. Po to, aby tych ostatnich sytuacji było coraz mniej World Dental Federation (FDI) zabiega o pozyskanie globalnych partnerów, których wiedza, potencjał i zaangażowanie sprawią, iż kampania promująca zdrowie jamy ustnej będzie miała wymiar odpowiadający skali zaniedbań.

- Jestem zaszczycona, że taka firma jak Planmeca Oy dołączyła do grupy naszych prestiżowych partnerów. To dzięki ofiarowanej nam pomocy będziemy mogli zrobić więcej. Gratuluję prezesowi Planmeca Oy, że jest w pierwszym szeregu osób, którym szczególnie zależy na propagowaniu - w wymiarze światowym - działań i zachowań sprzyjających poprawie stanu zdrowia jamy ustnej, co jest pierwszym krokiem do utrzymania zdrowia całego organizmu – dziękowała prezydent FDI dr Kathryn Kell za wsparcie, które zadeklarował Heikki Kyöstilä, prezydent i założyciel Planmeca Oy.

Heikki Kyostila zapewnił szefową FDI, że idea systemowego upowszechniania wiedzy, służącej poprawie stanu zdrowia ludzi, jest bliska zasadom działania jego firmy, która wszystko co robi – robi mając na uwadze ludzkie zdrowie. Przy czym ambitne zadania realizuje zawsze przy maksymalnym zaangażowaniu.

FDI twierdzi, że zachowanie zdrowia jamy ustnej z pozoru nie jest sprawą skomplikowaną. Dbanie o higienę zębów, regularne przeglądy stomatologiczne, unikanie czynników ryzyka jak: palenie papierosów, picie alkoholu, a także stosowanie niskocukrowej diety – w prosty sposób pomogą w osiągnięciu pożądanego rezultatu. Obowiązki są proste, tymczasem wciąż mało jest osób, które mogą z czystym sumieniem powiedzieć, że bezwzględnie wypełniają te proste przecież zalecenia.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
Planmeca   Polska_mówi_aaa  

POLECAMY W SERWISACH