PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Październik 2016 r.: rekordowe wyniki infoDENT24.pl

ms
02-11-2016, 08:00
Październik 2016 r.: rekordowe wyniki infoDENT24.pl Rekordowa oglądalność infoDENT24.pl
Październik 2016 r. był rekordowym miesiącem, licząc od momentu powstania portalu infoDENT24.pl, zarówno pod względem liczby odsłon, jak i liczby tzw. unikatowych użytkowników. Tym samym podwyższyliśmy najlepsze – jak dotychczas - wyniki z lutego 2016 r.

W październiku 2016 r. liczba tzw. unikatowych użytkowników serwisu infoDENT24.pl była o 21 proc. wyższa niż w październiku 2015 r. Wyraźnie wzrosłą także liczba odsłon (o 18 proc.).

Przedstawiamy listę materiałów z października 2016 r., które cieszyły się wśród czytelników infoDENT24.pl największą popularnością.

10. To powikłania, a nie błąd, pacjentka zapłaci dentyście 6,8 tys. zł
Pacjentka oskarżyła dentystę o źle przeprowadzony zabieg wszczepienia fragmentu kości żuchwy i implantów oraz podanie środków znieczulających i przeciw opuchliźnie, które miało doprowadzić do zespołu Sludera. Sąd orzekł: wystąpiły jedynie powikłania, nie ma mowy o błędzie.

9. Dwóch dentystów wykręciło niezły czas w charytatywnym rajdzie Złombola
Krzysztof Pluta i Adam Angerman, dentyści wspierani przez Be Active Dentist, wzięli udział w ekstremalnym rajdzie samochodowym, którego uczestnicy zebrali ponad 1 mln zł dla dzieci z domów dziecka.

8. Joanna Trzepatowska: Dentysta Małopolski, Osobowość Małopolski
Joanna Trzepatowska, niezależnie co by robiła, bez wątpienia robiłaby to najlepiej, tak więc tytuły na Naj… ma wpisane  w życiorys. Ostatnio zwyciężyła w plebiscycie „Lekarz Dentysta Małopolski 2016”.

7. Dentysto, walcz z domowym wybielaniem zębów
Spora część reklam budowana jest wokół tej samej strategii – najpierw przekonuje się konsumentów, że mają problem, a następnie proponuje im się produkt, który ten problem rozwiąże. Pasta wybielająca zęba jest niestety przykładem rozwiązania, które problem zamiast naprawić, szkodzi.

6. Dentysto, przygotuj się na podatek jednolity, może zaboleć
Stawka podatku jednolitego nie byłaby jednolita (ponoć od 19,5 do 40 proc.) i liczona byłaby od całości przychodów mikrofirmy np. gabinetu dentystycznego.

5. Kto powinien wystrzegać się amalgamatowych wypełnień
Po raz pierwszy gruntownie przebadano jak amalgamat wpływa na organizm. Okazuje się, że ryzyko szkodliwych skutków rtęci znacznie rośnie przy ośmiu wypełnieniach.

4. Prezes PTSS Łódź: postawmy na integrację
- Chcę postawić na integrację studentów między rocznikami poprzez udział w różnych aktywnościach, niekoniecznie związanych ze studiami - to jeden z punktów programu działania Pawła Szczegielniaka, nowo wybranego prezesa PTSS Łódź. Inne cele są równie ambitne. Warto je poznać.

3. Lublin: leczenie stomatologiczne po 10 zł
Zabiegi dentystyczne, i to dla wszystkich mieszkańców Lublina, po 10 zł. Co w zamian? Wypełnienia w kolorze zęba, leczenie kanałowe, usuwanie kamienia, to tylko przykłady usług.

2. Przybyło 21 specjalistów z zakresu chirurgii stomatologicznej
21 spośród 23 osób, które przystąpiły do części ustnej PES z chirurgii stomatologicznej w sesji jesiennej 2016 r., przebrnęło ją pomyślnie – poinformował infoDENT24.pl prof. Mansur Rahnama, konsultant krajowy  z zakresu chirurgii stomatologicznej.

1. I stało się! Sejm przyjął nowelizację przywracającą staże podyplomowe lekarzy
Sejm przyjął nowelizację, która przywraca staż podyplomowy dla lekarzy i lekarzy dentystów. Adepci stomatologii będą odbywać staż pod kierunkiem opiekuna - wykonującego zawód przez co najmniej pięć lat lekarza dentysty.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
infoDENT24.pl  

POLECAMY W SERWISACH