PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Pacjenci proszą NFZ o wyższy kontrakt dla dentystki

kan
19-01-2018, 10:38
Pacjenci proszą NFZ o wyższy kontrakt dla dentystki Najwyższy wyraz uznania dla profesjonalizmu stomatologa to głos pacjentów (fot. pixabay)
Mieszkańcy Stargardu napisali petycję do ZOW w Szczecinie z prośbą o zwiększenie dostępu do świadczeń stomatologicznych realizowanych w ramach umowy z Funduszem przez lek. stom. Elżbietę Fydryszewską, która  prowadzi indywidualną praktykę stomatologiczną w Stargardzie.

Mieszkańcy Stargardu zwrócili się do lokalnego oddziału NFZ z prośbą o większy przydział punktów na świadczenia dla dorosłych, realizowane przez dentystkę Elżbietę Fydryszewską, prowadzącą praktykę przy ul. Dworcowej w Stargardzie.

W petycji czytamy m.in: Pani doktor jest bardzo dobrym, cenionym lekarzem, mamy do niej pełne zaufanie. Wykonuje pracę rzetelnie i profesjonalnie. Pacjenci cenią ją za bardzo dobrze wykonywane zabiegi, za przyjazny uśmiech. Oby takich lekarzy było jak najwięcej w kraju.

Autorzy pisma piszą także: Okazuje się, że dentystka nie może przyjmować większej liczby pacjentów, ponieważ ma zbyt mało punktów na dorosłych pacjentów (wizyty ustalone są do połowy przyszłego roku). W imieniu mieszkańców Stargardu prosimy o zwiększenie puli punktów dla tak wspaniałego fachowca.

Więcej: nfz-szczecin.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
dentysta   pacjenci   NFZ  

POLECAMY W SERWISACH