• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Nowy harmonogram pracy dla dentystów w woj. śląskim

en
20-04-2016, 09:22
Nowy harmonogram pracy dla dentystów w woj. śląskim Nowy czas pracy dla dentystów (fot. pixabay)
Nowy harmonogram pracy jest skutkiem porozumienia podpisanego przez dyrektora ŚOW NFZ i przedstawicieli Okręgowych Izb Lekarskich, które działają w województwie śląskim.

Lekarze dentyści, którzy wykonują świadczenia ogólnostomatologiczne w ramach zawartych ze świadczeniodawcami umów, mogą złożyć wnioski portalowe. Przy czym należy pamiętać, że nowe harmonogramy pracy muszą spełniać warunki dodatkowo oceniane, uzgodnione lub deklarowane w postępowaniu konkursowym (na przykład liczba dni pracy w godzinach popołudniowych - min. do godz. 18, praca w soboty).

Zainteresowanym, którzy złożą stosowne wnioski portalowe, zostaną przedstawione do podpisu aneksy do obowiązujących umów.

Co ważne w nowym harmonogramie:
- Pełen etat przeliczeniowy (umowa na 9 000 pkt/miesiąc) to co najmniej 20 godzin w tygodniu tj. 5 dni w tygodniu po 4 godziny lub 4 dni w tygodniu po 5 godzin.
- 0,75 etatu przeliczeniowego to co najmniej 15 godzin w tygodniu przy założeniu minimalnej dostępności 3 godzin w ciągu dnia.
- 0,5 etatu przeliczeniowego to co najmniej 10 godzin w tygodniu przy założeniu minimalnej dostępności 3 godzin w ciągu dnia.

Więcej: izba-lekarska.org.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
NFZ   harmonogram czasu pracy dentysty  

POLECAMY W SERWISACH