PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Nie ma kontraktu na leczenie stomatologiczne, bo nie było remontu

ms
14-07-2017, 11:03
Nie ma kontraktu na leczenie stomatologiczne, bo nie było remontu Kontraktu z NFZ nie będzie (foto: pixabay)
W Sulejowie nie będą świadczone usługi stomatologiczne na NFZ, bo warunki lokalowe są nieodpowiednie, ale że tak jest wiadomo było nie od dzisiaj.

- We wszystkich punktach, czyli także w Sulejowie, dysponujemy odpowiednią kadrą i sprzętem, wymaganym w kontrakcie i byliśmy przekonani, że z uwagi na kontynuację usług, będziemy je nadal świadczyć. To, co mogło zaważyć na punktacji w tej lokalizacji to kryterium niezależne od nas, czyli warunki lokalowe – ocenia Eliza Bartkowska dyrektor piotrkowskiego PZOZ.

O konieczność remontu pomieszczeń i dostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych i działalności leczniczej, dyrekcja PZOZ występowała od dwóch lat do Urzędu Miejskiego w Sulejowie, który jest właścicielem nieruchomości.

- Słyszeliśmy o obietnicach i zapisach budżetowych, jednak do tej pory inwestycji nie wykonano – relacjonuje dyrektor PZOZ.

Mądry Polak po szkodzie. Podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Dorota Jankowska zastępca burmistrza Sulejowa, zaniepokojona brakiem świadczeń stomatologicznych na terenie gminy, zapewniła radnych, że wkrótce rozpoczną się prace remontowo - dostosowawcze, które zostaną przeprowadzone w 2017 r.

Dyrekcja PZOZ ma nadzieję, że NFZ ogłosi dodatkowe postępowanie.

źródło: powiat-piotrkowski.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
kontraktowanie  

POLECAMY W SERWISACH