PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Nie ma chętnych do świadczenia usług stomatologicznych na potrzeby OPS w Dąbrowicach

ms
06-08-2014, 07:54
Nie ma chętnych do świadczenia usług stomatologicznych na potrzeby OPS w Dąbrowicach Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowicach zleca usługi stomatologiczne (źródło: Google Maps)
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowicach chciał w systemie voucherów (talonów) dokonać zakupu usług stomatologicznych dla 14 uczestników projektu „Aktywni Razem - aktywizacja osób bezrobotnych na terenie gminy Dąbrowice". Zakupu nie dokonano, bo chętnych do świadczenia usług nie znaleziono.

Realizacja usług stomatologicznych odbywać miała się w okresie od sierpnia do listopada 2014 r. Akcja prowadzona byłaby w ramach projektu „Aktywni Razem - aktywizacja osób bezrobotnych na terenie gminy Dąbrowice" i dalej Priorytet VII Promocja integracji społecznej, i dalej Działanie 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, i dalej Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.
Pieniądze dałaby gmina, a wesprzeć ją miałby finansowo Europejski Fundusz Społeczny.

Gminny OPS w Dąbrowicach chciał wiedzieć ile oferenci zażyczyliby sobie za:
Wypełnienie światłoutwardzalne jednej powierzchni
Wypełnienie światłoutwardzalne dwóch powierzchni
Wypełnienie światłoutwardzalne trzech powierzchni
Piaskowanie jeden łuk
Lakierowanie jeden łuk
Lakierowanie jeden ząb
Znieczulenie powierzchniowe
Znieczulenie nasiękowe
Znieczulenie przewodowe

Okazało się jednak, że nikogo nie zainteresowało uczestnictwo w tym konkursie, być może dlatego, że usługi stomatologiczne były przewidziane zaledwie dla 14 uczestników programu „Aktywni Razem", a przewidziano na każdą osobę wydatek rzędu 100 zł. W ogłoszonym postępowaniu konkursowym nie złożono żadnej oferty.

Podobał się artykuł? Podziel się!
SŁOWA KLUCZOWE
MOPS   stomatolog   przetarg   konkurs  

POLECAMY W SERWISACH