PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

NFZ w Katowicach i w Poznaniu: zmiany terminów konkursu ofert

smn
12-04-2017, 08:16
NFZ w Katowicach i w Poznaniu: zmiany terminów konkursu ofert Zmiana w terminie ogłoszenia wyników przez NFZ (fot. pixabay)
OW NFZ w Poznaniu przesunął terminy w konkursie na świadczenia ogólnostomatologiczne. Śląski OW NFZ w Katowicach zmienił z kolei termin rozstrzygnięcia postępowań konkursowych na leczenie ogólnostomatologiczne dzieci i młodzieży.

Wielkopolski OW NFZ z powodu technicznego błędu, który popełniono przy zapytaniach ofertowych, odwołuje część postępowań konkursowych ogłoszonych 5 kwietnia 2017 r. na świadczenia ogólnostomatologiczne.

Odwołane postępowania zostały  zastąpione nowymi 10 kwietnia 2017 r. Przesunięto też termin - na składanie ofert jest czas  do 24 kwietnia 2017 r. (było do 19 kwietnia). Pozostałe terminy nie uległy zmianie. 

Śląski OW NFZ podał, że wyniki konkursu na udzielanie świadczeń ogólnostomatologicznych dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia w okresie od 1 lipca 2017 r. do 30 czerwca 2022 r. zostaną ogłoszone 5 czerwca, a nie 4 czerwca - jak wcześniej podawano. Pozostałe ustalenia nie ulegają zmianie.

Więcej: nfz-katowice.pl i nfz-poznan.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH