PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

MZ – NRL: o samorządzie i finansowaniu stomatologii

ms
18-07-2016, 10:50
MZ – NRL: o samorządzie i finansowaniu stomatologii Konstanty Radziwiłł minister zdrowia i Maciej Hamankiewicz prezes NRL (foto: infoDENT24.pl)
Minister zdrowia i prezes NRL rozmawiali m.in. o poziomie finansowania usług medycznych w stomatologii i problemach powstałych w samorządzie lekarzy i lekarzy dentystów.

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł spotykał się z Maciejem Hamankiewiczem, prezesem NRL, aby przedyskutować to co szef samorządu lekarskiego ma do powiedzenia m.in. w sprawie jedności samorządu lekarzy i lekarzy dentystów. Wnioski musiały być interesujące, zważywszy, że nieco wcześniej swoje racje w rozmowie z ministrem zdrowia przedstawiła grupa lekarzy dentystów: Agnieszka Ruchała Tyszler członek NRL, wiceprezes ORL w Szczecinie; dr n. med. Anita Pacholec wiceprezes Kujawsko-Pomorskiej  ORL i przewodnicząca Zespołu KS NRL ds. NFZ; dr n. med. Rafał Kiełkowski - wiceprezes Śląskiej Izby Lekarskiej, przewodniczący Zespołu Regulaminowo - Organizacyjnego KS NRL; dr n. med. Lesław J. Pypeć - wiceprezes ORL w Łodzi.

Spotkanie: Konstanty Radziwiłł - Maciej Hamankiewicz dotyczyło także problemów wynikających z niskiego poziomu finansowania usług medycznych w stomatologii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH