PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Multimed zaangażowany w ŚDZJU - Rzecznik Praw Dziecka przyklaskuje

ms
08-03-2017, 09:02
Multimed zaangażowany w ŚDZJU - Rzecznik Praw Dziecka przyklaskuje Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed w ŚDZJU
Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed wiele robi, aby uświadomić dzieciom jak ważna jest dbałość o zdrowie jamy ustnej. Doskonałą okazją ku temu jest Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Starania Centrum z Zamościa docenił Marek Michalak Rzecznik Praw Dziecka.

Marek Michalak RPD tak pisze do Andrzeja Górskiego, prezesa zarządu Multimed Zamość Sp. z o. o.:

Informuję, że obejmuję honorowym patronatem obchody Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej.

Profilaktyka chorób jamy ustnej jest jednym z priorytetów w dziedzinie ochrony zdrowia dziecka. Działania prewencyjne są bardzo ważnie, ponieważ pozwalają uchronić dzieci przed nieprzyjemnymi skutkami próchnicy.

Cieszę się, że dzięki Państwa inicjatywie dzieci z Zamościa mają szansę zapoznać się z zasadami higieny jamy ustnej i stosować je codziennie, z dobrym, długofalowym skutkiem dla swojego zdrowia. Narastającym problemem jest także próchnica wśród dzieci — brak wiedzy i podstawowych umiejętności sprawia, że najmłodsi nie przywiązują należytej wagi do stanu swojej jamy ustnej, a uszkodzone zęby nic są odpowiednio szybko leczone.

Każde polskie dziecko powinno być zdiagnozowane w przyjaznych warunkach, także w zakresie opieki dentystycznej. Dzięki Państwa działaniom najmłodsi mają szansę w sprzyjających okolicznościach poznać i zrozumieć zasady prawidłowej higieny jamy ustnej. To bardzo wartościowe przedsięwzięcie -- znacznie lepiej jest edukować i zapobiegać niż leczyć.

Dziękuję za podjęcie tak cennej inicjatywy, pozdrawiam serdecznie wszystkie osoby zaangażowane w organizację przedsięwzięcia.

Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej z Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed (19 marca 2017 r.) zapowiada się szczególnie atrakcyjnie nie tylko dla dzieci. Do osób pełnoletnich adresowany jest konkurs na wyjątkowe „selfie”. Oto szczegóły.

Zrób zdjęcie „selfie" z uśmiechem na pierwszym planie w trakcie obchodów Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej (19.03.2017, w godzinach 10.00.-18.00)
Polub oficjalny fanpage Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed www.facebook.com/bezbolesnie
Umieść zdjęcie w komentarzu pod postem o tytule Selfie smile na www.facebook.com/bezbolesnie (19.03.2017 do godziny 24.00)
Zbierz największą liczbę kliknięć „lubię to" pod swoim komentarzem/zdjęciem (do 21.03.2017, do godz. 24.00)
Weź udział w zabawie i wygraj! Seysso Professional - profesjonalną szczoteczkę soniczną
Szczegóły konkursu w regulaminie na stronie www.bezbolesnie.pl 

Obchody Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej: dzieci w Centrum Stomatologii Estetycznej Multimed na pierwszym planie.

POLECAMY W SERWISACH