• jobDent jobDENT
  giełda pracy

  najnowsze oferty pracy

  Szukam pracy

 • kursDent kursDENT
  szukaj szkoleń

  najnowsze oferty szkoleń

PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Mazowieckie Centrum Stomatologii popracuje w soboty

ws
13-01-2016, 08:10
Mazowieckie Centrum Stomatologii popracuje w soboty Mazowieckie Centrum Stomatologii (foto: infoDENT24.pl)
Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o. o. będzie leczyło także  w soboty. To ulga dla pacjentów szukających fachowej pomocy w dni wolne od pracy. Ulga nie jest jednak tak duża, jak być mogłaby - oferta dotyczy udzielania świadczeń stomatologicznych tylko w trybie komercyjnym (odpłatnym).

Na warszawski rynek stomatologicznych usług komercyjnych coraz aktywniej wkracza znaczący podmiot - Mazowieckie Centrum Stomatologii.

Sobotnie usługi MCS uruchomione zostały pilotażowo na okres trzech miesięcy, począwszy od 16 stycznia 2016 r.

O tym, czy terminy sobotnie wejdą na stałe do harmonogramu prac przychodni, zadecydują sami jej pacjenci. - Zdecydowana większość spośród 130 tysięcy naszych pacjentów to osoby pracujące. Pomysł wydłużenia tygodnia pracy jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych klientów, jak i wszystkich tych, którzy nie mogli dotąd skorzystać z usług przychodni w dotychczasowych godzinach pracy – wyjaśniła Tatiana Garstka, prezes zarządu Mazowieckiego Centrum Stomatologii Sp. z o. o.

- Jeśli nasza propozycja spotka się z zainteresowaniem, soboty wejdą do kalendarza pracy MCS na stałe – dodaje Tatiana Garstka.

Efekt z pewnością uzależniony będzie od fachowości świadczonych usług, co do tego nie należy mieć wątpliwości, ale także – i być może przede wszystkim - od oferowanych cen.

Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH