PARTNER PORTALU
partner portalu partner portalu

Luty 2016 r.: po raz kolejny rekordowe wyniki infoDENT24.pl

ms
01-03-2016, 08:04
Luty 2016 r.: po raz kolejny rekordowe wyniki infoDENT24.pl Rekordowe wyniki infoDENT24.pl
Luty 2016 r. był rekordowym miesiącem, licząc od momentu powstanie portalu infoDENT24.pl i pod względem liczby odsłon. Tym samym podwyższyliśmy rekordowe wyniki z listopada 2015 r.

Jednocześnie w lutym 2016 r. liczba tzw. unikalnych użytkowników serwisu infoDENT24.pl była o 23 proc. wyższa niż w lutym 2015 r. Podobną dynamikę (22 proc.) zanotowaliśmy pod względem liczby odsłon. 

Przedstawiamy listę materiałów z lutego, które cieszyły się wśród czytelników infoDENT24.pl największą popularnością.

10 Separator amalgamatu obowiązkowym wyposażeniem unitów?
Tak może się stać, gdy Komisja Europejska zadecyduje, że to najwłaściwszy sposób ochrony środowiska przed rtęcią zawartą w usuwanych amalgamatowych wypełnieniach.

Nie zwlekaj, weź udział w "Operacji Trójząb vol.2"
Plany Operacji Trójząb vol.2 nie są ściśle tajne, wprost przeciwnie, ci, którzy stoją za precyzyjnie wyznaczoną mapą drogową, chętnie dzielą się wiedzą operacyjną ze wszystkimi, którzy chcieliby nie tylko przyjąć do wiadomości plan działania, ale także uczestniczyć w niepowtarzalnym projekcie, przygotowanym przez Gdański Oddział PTSS.

Spółka partnerska lekarzy stomatologów, czy warto?
Spółka partnerska może stanowić dobrą formę prowadzenia praktyki dla lekarzy stomatologów, chcących wspólnie ponosić pewne koszty, inwestycje związane z funkcjonowaniem działalności zawodowej, przy zachowaniu jednak pełnej odrębności w zakresie odpowiedzialności za część zobowiązań powstałych przy realizowaniu obowiązków zawodowych.

Dentystka w ciąży zawalczyła o wysokie świadczenia ZUS
Dentystka rozwiązała umowę o pracę i zaczęła wykonywać identyczne obowiązki, ale w ramach działalności gospodarczej. ZUS stwierdził, że w zaistniałej sytuacji kobieta nie rozpoczęła działalności w ramach firmy, ponieważ wykonywała takie same czynności jak w czasie, gdy była pracownikiem lecznicy. To oczywiste, że stomatolog chciała w ten sposób uzyskać wysoki zasiłek macierzyński. ZUS skierował sprawę do sądu.

6 Wyniki LDEK z lutego 2016 r.: oklaski dla Gdańska, Szczecina i Lublina
Spośród 906 osób, które przystąpiły do LDEK w lutym 2016 r. zdało go 77,48 proc. To wyraźnie większy odsetek niż wiosną 2015 r. (68,7 proc.) i nieco większy od zarejestrowanego we wrześniu 2015 r. (77,3 proc.).

SŁOWA KLUCZOWE
internet   infoDENT24.pl  

POLECAMY W SERWISACH