PARTNERZY PORTALU
partner portalu partner portalu

Łukasz Tyszler oficjalnie kandydatem na prezydenta Szczecina

GW/szaft
08-09-2014, 08:11
Łukasz Tyszler oficjalnie kandydatem na prezydenta Szczecina Czy dentysta będzie prezydentem Szczecina? (fot. Fotolia/PTWP)
To już oficjalne. Lekarz dentysta, szczeciński radny - Łukasz Tyszler będzie kandydatem Platformy Obywatelskiej na prezydenta Szczecina.
- Decyzja zarządu to wyróżnienie - mówił „Gazecie Wyborczej" stomatolog. - Wierzę, że mogę skutecznie walczyć z Krzystkiem (Piotr Krzystek jest obecnym prezydentem, który będzie ubiegał się o reelekcję - przyp. red.) , bo on jako urzędujący prezydent w sondażach ma zaledwie dwudziestoparoprocentowe poparcie. Nie myśli o mieszkańcach, występuje przeciwko nim, utajniając umowy czy podnosząc czynsze w mieszkaniach komunalnych. Mam receptę na uzdrowienie Szczecina i wizję, jak ponownie wprowadzić go do ekstraklasy polskich miast.

Łukasz Tyszler jest lekarzem dentystą (specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją) i radnym miejskim. Od marca 2014 roku jest członkiem Krajowej Komisji Wyborczej Naczelnej Rady Lekarskiej. Jego żona - Agnieszka Ruchała-Tyszler, jest wiceprezesem NRL i szefową Komisji Stomatologicznej NRL. Na co dzień przewodniczy Komisji Socjalnej OIL w Szczecinie. Jest redaktorem naczelnym pisma Vox Medici. Pracuje także w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.
Podobał się artykuł? Podziel się!

POLECAMY W SERWISACH